نوشته شده توسط : حمید بهبودی

روکش جلوی راه پله به معنای پوشاندن راه پله با موکت است. راه پله ای که به صورت مرتب و روکش شده نه تنها زیبا به نظر می رسد ، بلکه در زیر پاها نیز احساس نرمی می کند و هنگام راه رفتن عملاً صدایی ایجاد نمی کند. با توجه به مزایا ، بسیاری از افراد پله های خود را روکش می کنند. اما چه گزینه های پیاده سازی وجود دارد ، کدام نوع موکت برای استفاده در راه پله مناسب است و هزینه اثاث کشی راه پله چقدر است؟ در این مقاله به آن پی خواهید برد.

چرا پله های خود را روکش کنید؟
روکش جلوی موکت راه پله تکی به عقیده بسیاری از افراد به سبک قدیمی است. با این وجود ، هنگامی که به امکانات و مزایای ارائه شده نگاه می کنید ، کاملاً درست نیست. یک راه پله مبلی هنگام راه رفتن روی آن هیچ صدایی ایجاد نمی کند ، زیر پایتان احساس نرمی و گرما می کند و راه حل ایده آل برای استتار پله های آسیب دیده یا قدیمی است.

علاوه بر این ، شما گزینه های گسترده ای برای ساختن یک پله منحصر به فرد دارید. شما می توانید از بین انواع مختلف موکت و رنگ انتخاب کنید. شما از نظر اجرا نیز انتخاب دارید. اثاثه یا لوازم داخلی راه پله را می توان به دو روش انجام داد:

پله های جلوبندی با جلوه موکت راه پله 1. جلوه دونده پله
با اثر دونده راه پله ، فقط بخشی از پله ها ، معمولاً وسط ، روکش شده است. به این ترتیب ، بخشی از مراحل خود قابل مشاهده هستند.

هنگامی که این مراحل از همان مواد نرده تشکیل شده باشد ، 1 کل زیبا را تشکیل می دهد.

پله کاملا روکش 2. روکش کامل
با روکش داخلی کامل ، کل راه پله پوشانده شده است. بنابراین هر مرحله با پارچه در تمام طول تهیه می شود.

همیشه وقتی موکت ثابت را انتخاب می کنید این حالت وجود دارد. وقتی پله ها آسیب ببیند ، به خصوص یک راه حل ایده آل است.

قیمت پله های روکش دار
روکش کفپوش راه پله با موکت در اصل ارزانترین راه برای پوشاندن راه پله است. به طور متوسط ​​برای روکش کف پله های خود با موکت ، قیمتی بین 300 تا 800 یورو پرداخت می کنید. قیمت تمام شده به شدت به کیفیت و معرفی موکت در دکوراسیون داخلی انتخاب شده و درجه سختی کار (نوع پله ها - باز یا بسته) ، تعداد پله ها و ... بستگی دارد. در مورد قیمت متناسب با شرایط خود کنجکاو هستید؟ شما می توانید قیمت ها را بدون تعهد از طریق صفحه نقل قول درخواست کنید.

پله های اثاثه یا لوازم داخلی موکت
خواص مورد نیاز موکت
شما نمی توانید فقط یک راه پله را با هر نوع موکت بپوشانید. این عوامل مهم هستند:

A. تراکم قطب
موکت با تراکم شمع بسیار کم برای استفاده در پله مناسب نیست. وقتی چنین موکتی هنگام چیده شدن به دور پله خم می شود ، لایه زیرین یا پشت (لایه ای که نخ روی آن قرار داده شده است) قابل مشاهده خواهد بود. این البته خوب نیست. از طرف دیگر موکتی با تراکم شمع بالا به راحتی قابل خم شدن است بدون اینکه زیرانداز قابل رویت باشد.

ب- استحکام
از آنجا که ترافیک زیادی وجود دارد ، بهتر است یک پوشش پله محکم انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که مخصوصاً قسمت جلویی پله ها به شدت بارگیری می شود. سازه های بوکل و فرس برای پله ها بسیار مناسب هستند زیرا ساختار کاموایی محکمی نیز دارند. علاوه بر این ، یک لایه محافظت کننده از خاک اطمینان می دهد که خاک تا حد ممکن بر روی سطح باقی بماند.

ج - موکت های مصنوعی یا طبیعی
موکتهای مصنوعی بهترین شناخته شده هستند ، اما شتسشوی انواع موکت ها طبیعی نیز وجود دارند. به عنوان مثال ، نارگیل اغلب به عنوان پوشش راه پله استفاده می شود. موادی مانند سیزال نیز برای روتختی پله ها بسیار مناسب است. عیب اینگونه موکتهای طبیعی این است که موکت آنها سریعتر می شود و رطوبت را به راحتی جذب می کند. همچنین تمیز کردن یک موکت طبیعی نسبت به موکت مصنوعی کمتر آسان است.

نگهداری از پله های روکش دار
در مقایسه با انواع دیگر پوشش پله ، موکت نیاز به نگهداری بیشتری دارد. نگهداری مناسب از پله های روکش دار برای طول عمر آن مهم است. به دلیل اصطکاک با خاک ، پله ها بسیار سریعتر فرسوده می شوند.

در اصل کافی است مرتباً پله ها را با جاروبرقی پاک کنید. این باعث می شود شن و ماسه و سایر خاکها به عمق توده های پارچه که در آنجا برداشتن آن بسیار دشوار است ، نریزند.

 

پله ها را با موکت آبی بپوشانید
 

خودتان انجام دهید یا یک حرفه ای استخدام کنید؟
برای پس انداز پول می توانید کار را خودتان انجام دهید و پله هایتان را خودتان روکش کنید. در کوتاه مدت ، به نظر می رسد که ارزان ترین راه حل باشد. توجه داشته باشید که اشتباهی به سرعت انجام می شود و هزینه های تعمیر نیز می تواند زیاد باشد. شاید بالاتر از پولی که در ابتدا با شروع کار خود پس انداز کردید.

روکش کفپوش راه پله ای شغل پرمشغله است که نیاز به دانش و تجربه دارد. حتی یک حرفه ای نیز باید آن را کاملاً زیر نظر داشته باشد. بنابراین هر راه پله و هر پایان به روش دیگری نیاز دارد. وقتی یک راه پله به صورت حرفه ای روکش شده باشد ، می توانید این را در پایان ببینید. یک موکت راه پله ای که به صورت حرفه ای نصب شده باشد ، به سرعت برآمدگی نخواهد داشت و در درزها و یا اتصال به دیوارها از بین نخواهد رفت. توسط یک حرفه ای

بنابراین شما از کیفیت و جایگذاری صحیح اطمینان دارید.

یک راه پله روموکتی جدید انتخاب کنید یا راه پله موجود شما توسط یک متخصص حرفه ای نصب موکت روکش شده است؟ از طریق صفحه نقل قول می توانید بدون تعهد از متخصصان نقل قول درخواست کنید.

به این ترتیب می توانید هزینه ها را تأمین کنید
اگر روکش کف پله ها را به یک حرفه ای بسپارید ، می توانید با انجام کارهای مقدماتی خود هزینه ها را تأمین کنید.

در صورت مناسب بودن سطح ، راه پله را می توان روکش کرد. به عنوان مثال ، از بین بردن بقایای چسب قدیمی از قبل مهم است. در غیر این صورت ، این احتمال وجود دارد که چسب جدید به درستی نچسبد. اگر در نتیجه پوشش جدید پله از بین برود ، مطمئناً اتلاف کار و پول است.

نحوه برداشتن چسب به نوع چسب بستگی دارد (پایه آن آب باشد یا نه). معمولاً از یک حلال چسب و یک دستگاه تراش دهنده رنگ برای انجام کار استفاده می شود. این یک کار وقت گیر و دشوار است اما اگر خودتان این کار را انجام دهید در هزینه های زیادی صرفه جویی خواهید کرد.

قیمت پله دریافت می کنید؟
یک سازنده پله مخصوص انتخاب کنید و خود را نسبت به اجرای صحیح کار و نتیجه نهایی زیبا اطمینان دهید. از طریق فرم زیر پیشنهادات و مشاوره رایگان قیمت از حداکثر 3 متخصص در منطقه خود دریافت خواهید کرد.

منبع : trappenhuis:: موضوعات مرتبط: خرید موکت , ,
:: برچسب‌ها: موکت , موکت راه پله ای , خرید موکت , بهترین موکت , قیمت موکت ,
:: بازدید از این مطلب : 165
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

وقتی نوبت به انتخاب کفپوش برای حمام می رسد ، بیشتر صاحبان خانه ها روی یافتن ماده ای جذاب و بادوام متناسب با سبک آنها تمرکز می کنند. اما یک تفاوت عمده بین کف حمام و کف اتاق های دیگر وجود دارد - سطح حمام باید ضد آب باشد. و چیدن کف مطابق با نیاز باید اولویت شماره یک باشد.

آب می تواند از سینک ظرفشویی خارج شود. توالت می تواند سرریز شود. بخار دوش به طور معمول حداقل یک بار در روز کل سرویس بهداشتی را خفه می کند.

کفپوش سرویس بهداشتی مرطوب از این قاعده مستثنی نیست و معمول است و آب باعث ایجاد خرابی در نوع کف نامناسب می شود. بنابراین اگرچه ممکن است هدف شما طراحی یک سرویس بهداشتی زیبا باشد ، اما ضد آب بودن آن باید بزرگترین نگرانی شما باشد. در اینجا چند گزینه کفپوش و جوانب مثبت و منفی هر یک آورده شده است.

کاشی چینی و سرامیک
دلیل اینکه چینی و سرامیک گزینه های کلاسیک کف حمام هستند. آنها نه تنها ضد آب هستند ، بلکه نسبتاً ارزان نیز هستند و می توانند ظاهر مواد گران قیمت مانند سنگ طبیعی یا چوب را تقلید کنند. (و در حالی که ترکیب این دو ماده مشابه است ، ظروف از نوع سرامیکی متفاوت است به این دلیل که از خاک رس تصفیه شده تری ساخته می شود و در دمای بالاتر شلیک می شود و باعث دوام و کمتر متخلخل بودن آن می شود.)

از لحاظ سبک ، ظروف و سرامیک در یک آرایه بی پایان از اندازه ها ، شکل ها ، بافت ها و رنگ ها ارائه می شود ، بنابراین انتخاب های طراحی شما عملاً بی حد و مرز است.

ویدئو: نحوه جایگزینی کف وینیل با کاشی و سرامیک

ظروف چینی و سرامیک در لمس سرد هستند ، اما در مقابل گرمایش تابشی که در زیر قرار می گیرد نیز بسیار پذیرنده هستند. در واقع ، اگر تمایل شما به داشتن بهترین کفپوش ساختمانی حمامی با کف گرم است ، پرسلان و سرامیک محبوب ترین گزینه ها هستند.

با این مواد مطابقت دارید؟ می توانند لغزنده باشند. کاشی با سطح بافت یا کاشی های کوچکتر که نیاز به دوغاب بیشتری دارند ، انتخاب کنید که کشش بهتری را فراهم می کند.

سنگ طبیعی
سنگ طبیعی با دوام و جذاب همیشه هوایی لوکس ترشح می کند ، اما گران است و کاملاً ضد آب نیست. مواد نرم مانند تراورتن و سنگ آهک هر دو سال یک بار باید آب بندی مجدد شوند ، در حالی که سنگهای سخت تر مانند سنگ مرمر و گرانیت می توانند تا پنج سال دوام بیاورند قبل از اینکه آنها را دوباره صاف کنید. اگر توانایی تهیه سنگ طبیعی را دارید و هر چند وقت یک بار دیگر مرمت و بازسازی کف را ندارید ، مطمئناً یکی از راه های افزایش ارزش فروش مجدد خانه شماست.

بهترین کفپوش برای آشپزخانه
مانند ظروف چینی و سرامیک ، سنگ در لمس احساس سرما می کند ، اما با گرم شدن از کف می توان این مشکل را برطرف کرد. همچنین مانند سرامیک ، انواع موکت به خصوص تافتینگ و پرسلن ، ماده ای بسیار لغزنده است. سنگی را انتخاب کنید که به جای صیقلی تراش خورده یا فرورفته باشد ، یا چیزی که با سندبلاست بافت شده باشد. سنگهای دارای بافت طبیعی مانند تخته سنگ نیز وجود دارد.

وینیل
از دهه گذشته ، به دلیل مقاومت در برابر آب ، قیمت مناسب و سهولت نصب ، وینیل به عنوان مواد کفپوش پلی یورتان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این منجر به انبوهی از سبک ها و طرح ها شده است که بازار را تحت فشار قرار داده است. این مواد به صورت ورق ، تخته ، یا کاشی ارائه می شوند ، ورق ها بهترین گزینه برای حمام هستند زیرا نصب در واقع یکپارچه است و آن را ضد آب می کند.

ترکیب وینیل دو نوع است: کامپوزیت پلاستیک چوب (WPC) و کامپوزیت پلاستیک سنگ (SPC). هر دو با یک هسته ضد آب ساخته شده اند ، اما WPC برای ضخیم تر بودن ، انعطاف پذیری و انعطاف پذیری ترجیح داده می شود.

گرچه وینیل بسیار با دوام است ، اما می تواند پس از مدتی دچار برجستگی ، شکاف یا فر شود. در صورت سوراخ شدن وینیل توسط جسم تیز ، مشکل نیز است. و از آنجا که این ماده از قیمت بسیار خوبی برخوردار است ، به اندازه مواد گران قیمت دیگر برای ارزش فروش مجدد خانه شما کار نخواهد کرد.

ورقه ورقه اغلب با وینیل اشتباه گرفته می شود ، اما نوع اول دارای پایه تراشه چوب است که آن را به یک ماده کفپوش حمام پست تبدیل می کند. اگر چوب با آب تماس پیدا کند ، آن را جذب کرده و حباب می زند و در نهایت ، کفپوش باید تعویض شود.

بتن
کف های حمام بتونی به طور معمول در خانه هایی با پایه دال یافت می شوند. همچنین می توانید برای کف سرویس بهداشتی یک تخته یا پوشش بتونی بریزید. این تخته را می توان رنگ آمیزی ، صیقل داده ، مهر یا رنگ آمیزی کرد تا ظاهری زیبا و متناسب با زیبایی مدرن ایجاد کند.

از مزایای بتن این است که کاملاً در برابر صدمات ناشی از آب نفوذ نمی کند و مادام العمر خواهد ماند. رنگ آمیزی یا مهر و موم شدن بتن گران نیست ، و وقتی در نظر بگیرید که این نوع کفپوش ها چه مدت دوام می آورند ، از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه تر می شود.

با این حال ، نکات بسیار مهمی در مورد کفپوش می تواند سرد و لمس شود ، همچنین اگر با سطح صاف به پایان برسد بسیار لغزنده است. اگر برای استفاده از آن به عنوان کف حمام ، یک دال بتونی را صیقل می دهید ، از مواد ریز کننده برای کشش استفاده کنید.

چوب مهندسی شده
در حالی که چوب و آب معمولاً با هم مخلوط نمی شوند ، چوب مهندسی شده دارای پایه ای از تخته سه لا است که به خوبی در برابر رطوبت نگه می دارد. اگر شما باید در حمام خود کف چوبی داشته باشید ، این بهترین شرط شماست.

چوب مهندسی شده مانند چوب واقعی به نظر می رسد زیرا لایه بالایی آن از روکش چوب سخت ساخته شده است. این یک

گزینه نسبتاً گران قیمت ، و یک نقطه ضعف دیگر نیز وجود دارد: چوب مهندسی مستعد آسیب است و شما فقط می توانید قبل از نفوذ در لایه روکش ، اغلب آن را سنباده بزنید. هنوز هم ، این یک گزینه مناسب است که اگر مراقب باشید می تواند کارساز باشد.

از طرف دیگر ، چوب سخت جامد هرگز ایده خوبی برای سرویس های بهداشتی نیست. نسبت به رطوبت بسیار حساس است و به احتمال زیاد حتی با پوشش محافظتی بالا می پوسد.

کفپوش چوب پنبه ای
اگر پایداری برای شما مهم است ، چوب پنبه را به عنوان ماده کفپوش در نظر بگیرید. زیر پا ضد آب و راحت ، یک انتخاب عالی برای حمام است. همچنین دارای بافت طبیعی است ، که آن را به یک سطح عالی بدون لغزش تبدیل می کند. بعلاوه ، چوب پنبه می تواند برخی از الگوهای دانه زیبا و منحصر به فرد را داشته باشد. برای محافظت از کف چوب پنبه در برابر رطوبت ، آن را هر دو سال یکبار دوباره سربسته کنید.

منبع

 :: موضوعات مرتبط: خرید کفپوش , ,
:: برچسب‌ها: کفپوش , خرید کفپوش , قیمت کفپوش , بهترین کفپوش , کفپوش پلی یورتان ,
:: بازدید از این مطلب : 224
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 27 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

فقط پنج دقیقه تحقیق آنلاین به شما اطلاع می دهد که اکنون مجموعه وسیعی از چمن مصنوعی در بازار موجود است.

با داشتن چنین طیف گسترده ای از تولیدکنندگان و محصولات ، انتخاب بهترین چمن مصنوعی دیواری برای باغ شما می تواند کمی دلهره آور باشد.

بسیاری از ویژگی های متفاوت وجود دارد که شما باید قبل از خرید به آنها نگاه دقیق داشته باشید.

همچنین باید دقیقاً در نظر بگیرید که برای چه از چمن مصنوعی خود استفاده خواهید کرد.

بنابراین از کجا می دانید کدام نوع چمن متناسب با نیاز شماست؟ و هنگام مقایسه گیاهان مصنوعی دقیقاً به دنبال چه چیزی هستید؟

خوب ، ما این راهنما را برای کمک به شما در بررسی دقیق آنچه که در تولید چمن مصنوعی برای مسلح کردن شما با دانش لازم برای تصمیم گیری آگاهانه لازم است ، نوشتیم.

تصمیمی که امیدوارم منجر به ایجاد یک چمن مصنوعی خارق العاده شود که نه تنها شگفت انگیز به نظر برسد ، بلکه باعث صرفه جویی در ساعتها کار تعمیر و نگهداری شما می شود و برای آینده طولانی می ماند.

نکته کلیدی که باید به یاد داشته باشید این است که بسیار مهم است که فقط به زیبایی چمن مصنوعی توجه شود ، زیرا انتخاب یک محصول فقط بر اساس این جنبه خطرناک است.

البته چمن باید خوب به نظر برسد ، اما برای اطمینان از یک چمن سبز و سرسبز با ماندگاری طولانی ، باید عملکرد خوبی هم داشته باشد.

برای جلوگیری از ناامیدی ، باید یک چشمه مصنوعی را از نزدیک ببینیم تا بتوانیم سرمایه گذاری عاقلانه ای انجام دهیم.

این راهنما برای کمک به شما در انتخاب بهترین چمن مصنوعی برای باغ خود نوشته شده است.

چمن مصنوعی شما برای چه استفاده می شود؟
چمن مصنوعی برای سگ ها

این س keyال کلیدی است که باید هنگام انتخاب بهترین چمن مصنوعی برای باغ خود از خود بپرسید.

انواع مختلفی از چمن مصنوعی وجود دارد و همه آنها نقاط قوت و ضعف مختلفی دارند.

دلیل این امر این است که برخی برای کاربردهای مختلف طراحی شده اند. به عنوان مثال ، بعضی از چمن مصنوعی ها برای باغچه به سختی پوشیده می شوند ، که معمولاً به معنای استفاده از الیاف پلاستیکی ساخته شده از نایلون (پلی آمید) است.

با این حال ، معامله در اینجا این است که نایلون کاملاً نرم مانند پلی پروپیلن یا پلی اتیلن نیست ، دو نوع دیگر الیاف مصنوعی که در تولید چمن مصنوعی استفاده می شود.

نایلون نیز گرانتر است. بنابراین ، اگر چمن مصنوعی شما ترافیک کمی از پا پیدا کند ، انتخاب چمن ساخته شده از الیاف نایلون ضروری نیست. با این حال ، این گزینه ایده آل برای خانواده ای است که وقت زیادی را در باغ خود می گذرانند.

به طور کلی پنج نوع استفاده اصلی برای یک چمن مصنوعی وجود دارد:

چمن زینتی / نمایشی - یک چمن مصنوعی کم قاچاق با هدف بهبود زیبایی در باغ در حالی که به طور چشمگیری نگهداری را کاهش می دهد.
زمین چمن / زمین بازی - یک چمن مصنوعی که قاچاق آن بسیار زیاد است و در تمام طول سال استفاده بالایی دارد.
چمن مناسب حیوانات خانگی - منطقه ای که به شدت قاچاق می شود و همچنین لازم است ادرار و مدفوع را اداره کند.
چمن برای مهمانی های باغ و سرگرمی - منطقه ای که گاهاً به شدت قاچاق می شود و می تواند با لکه ها و لکه ها کنار بیاید.
همه کاره - برخی یا همه موارد فوق.
به طور طبیعی ، هر یک از انواع استفاده بالا به قدرت و کیفیت مختلفی در یک چمن مصنوعی نیاز دارد.

در زیر برخی از اطلاعات مفید را برای کمک به شما در انتخاب بهترین چمن مصنوعی متناسب با نیازهای شخصی خود پیدا خواهید کرد.

هنگام انتخاب چمن های تقلبی برای باغ خود ، با مشاهده گامانهای بالقوه از نظر زیبایی شروع کنید. این بدان دلیل است که ، بسیار مهم است که شما یک چمن مصنوعی را انتخاب کنید که از دیدن آن لذت ببرید و ظاهر باغ شما را بهبود بخشد.

ارتفاع شمع

انتخاب ارتفاع شمع معمولاً فقط سلیقه ای است.

برای کسانی که ظاهر چمن تازه بریده شده را دوست دارند ، هر چیزی بین 25-30 میلی متر انتخاب خوبی است. برای یک چمن طبیعی ، توصیه می کنیم چیزی بین 30 تا 38 میلی متر انتخاب کنید.

هر چیزی بیشتر از این و الیاف به جای ایستادن به حالت ایستاده ، تحت وزن خود صاف قرار می گیرند.

در مورد اینکه آیا شمع های کوتاه تر پوشیده تر هستند ، بحث هایی وجود دارد.

در آزمایشات ما متوجه شده ایم که ارتفاع کوتاهتر شمع در بلند مدت برای چمنهای تولید شده با استفاده از پلی پروپیلن یا پلی اتیلن بهتر از شمع های طولانی تر عمل می کند.

اما با چمن های مصنوعی نایلونی ، هیچ تفاوتی از نظر عملکرد بین توده 25 میلی متر و 35 میلی متر مشاهده نکرده ایم. این در نتیجه سخت پوشیدن نایلون است.

تراکم شمع
مقایسه تراکم شمع چمن مصنوعی بسیار مهم است.

هر چقدر تراکم شمع بیشتر باشد ، گامان سرسبزتر به نظر می رسد.
چمن های جعلی تراکم انبوه کم می تواند کم و نازک به نظر برسد.
مقایسه تراکم شمع چمن مصنوعی
چمن های سمت چپ حاوی 18،898 بخیه در هر متر مربع است. چمن های سمت راست 13،648 بخیه دارد.

برای مناطق استفاده سنگین ، توصیه می کنیم یک توده متراکم با 160000 تا 18000 بخیه در هر متر مربع انتخاب کنید.

برای چمن های تزیینی که میزان ترافیک پا کم است ، ممکن است بخواهید یک چمن نازک تر با حدود 13000 تا 16000 بخیه در هر متر مربع در نظر بگیرید ، زیرا به نظر شما این مقرون به صرفه است.

همچنین بسیار مهم است

زاویه هایی را که از آن چمن مصنوعی خود را مشاهده می کنید در نظر بگیرید.

به طور معمول ، در مورد باغ ، چمن را از خانه یا پاسیو و همچنین از بالا مشاهده می کنید.

اگر وقت زیادی برای چمن خود صرف نخواهید کرد ، بهتر است پس انداز کنید و توده ای با الیاف کمتر انتخاب کنید ، زیرا از زاویه مناسب ، علف های نازک تر این تصور را دارند که ضخیم تر از حد واقعی هستند.

اما برای یک بالکن یا روف گاردن ، باید به یاد داشته باشید که چمن ها به طور معمول از بالا مشاهده می شوند.

این به این معنی است که انتخاب چمن متراکم و در حالت ایده آل یک چمن مخصوص که به طور خاص برای باغ های بام ، پاسیو و بالکن ، مانند Tempo توسط NeoGrass طراحی شده است ، بسیار مهم است.

Tempo با خیره کننده ای 48000 خط در متر مربع تولید می شود.

اگر در انتخاب بهترین تراکم شمع تردید دارید ، توصیه می شود که چیزی بین 16000 تا 18000 بخیه در هر متر مربع به عنوان یک وسیله مناسب برای همه کارها تهیه کنید.

انتخاب رنگ
مانند ارتفاع شمع ، انتخاب رنگ کاملاً به سلیقه شخصی بستگی دارد. هیچ درست و غلطی وجود ندارد.

طیف وسیعی از رنگ ها را در مورد چمن مصنوعی مشاهده خواهید کرد و این به این دلیل است که سایه های مختلفی از رنگ سبز در چمن واقعی وجود دارد.

بسیاری از تولیدکنندگان نمونه های رایگان ارائه می دهند و به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در خرید ، از این مزیت استفاده کنید زیرا متأسفانه نمی توانید به تصاویر اینترنت اعتماد کنید تا نشانه ای واقعی از رنگ چمن مصنوعی مورد نظر خود بدست آورید.

هنگام انتخاب رنگ ، مهم است که به یاد داشته باشید که نمونه ها را در محلی که چمن گذاشته می شود قرار دهید. یعنی بیرون از چمن شما.

دلیل این امر آنست که شرایط نوری متفاوت باعث می شود انواع چسب چمن مصنوعی متفاوت باشد. به عنوان مثال ، به دلیل میزان کمتری از نور طبیعی ، نمونه های شما در فضای بسته تاریک تر به نظر می رسند.

نمونه های خود را کنار هم بر روی چمن خود قرار دهید و رنگ ها را با چمن واقعی خود مقایسه کنید. بسیاری از افراد ترجیح می دهند رنگی را انتخاب کنند که بیشتر شبیه چمن های فعلی آنها باشد.

اگر باغ شما پناه گرفته و نور آفتاب کمی دریافت می کند ، ممکن است بهتر باشد یک چمن مصنوعی رنگ روشن انتخاب کنید زیرا باعث زیبایی باغ شما می شود.

چگونه چمن مصنوعی با بهترین کیفیت را انتخاب کنیم
 
هنگام جستجوی چمن مصنوعی با بهترین کیفیت ، بسیار مهم است که به چیزی فراتر از جذابیت زیبایی شناختی نگاه کنید.

لیست 11 سوالی زیر به شما کمک می کند تا چمن مصنوعی را برای یافتن بهترین محصول با عملکرد مقایسه کنید.

قبل از خرید ، با مراجعه به وب سایت های تولید کننده ، صفحه های داده یا صحبت مستقیم با آنها ، پاسخ این س questionsالات را پیدا کنید.

1. الیاف از چه نوع پلاستیکی ساخته شده اند؟
 
فقط سه نوع پلاستیک مختلف وجود دارد که برای ساخت چمن مصنوعی استفاده می شود.

اینها پلی پروپیلن ، پلی اتیلن و نایلون (پلی آمید) هستند که هر یک از نقاط قوت و ضعف مختلفی دارند.

پلی اتیلن متداول ترین نوع الیاف پلاستیک است ، زیرا به طور کلی همه کاره بسیار مناسب است.

نایلون تاکنون قوی ترین فیبر مورد استفاده در تولید چمن مصنوعی است. تا 33٪ از پلی اتیلن و 26٪ از پلی پروپیلن قویتر است.

همچنین تا 40٪ از پلی اتیلن و 22٪ انعطاف پذیر تر از پلی پروپیلن است که هر دو الیاف نرم تری هستند.

نایلون به طور طبیعی بسیار سخت پوشیده است ، اما تجارت این است که یک فیبر ساینده تر از دو نمونه مشابه آن است.

اما گران تر است

مخلوط کاملی از الیاف مصنوعی این است که کاهگل پایین با استفاده از الیاف نایلون ، که سپس در ترکیب با الیاف پلی اتیلن طولانی تر کار می کنند ، تقویت شود.

برای مناطق کم قاچاق ، چمنی را انتخاب کنید که کاملاً از پلی اتیلن یا پلی پروپیلن ساخته شده باشد.

برای مناطقی که اغلب استفاده می شود ، نایلون از هر چیزی بهتر و بهتر است ، بنابراین یک چمن را انتخاب کنید که نایلون را در این نمونه داشته باشد.

2. آیا مقاوم در برابر آتش است؟

هنگام آموزش گام به گام نصب چمن مصنوعی بسیار مهم است که با سازنده بررسی کنید که مقاوم در برابر آتش است.

در حین آتش سوزی بسیار بعید ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که شعله های آتش از طریق چمن مصنوعی شما گسترش نمی یابد.

برای بررسی اینکه آیا چمن مصنوعی مقاوم در برابر آتش است ، از سازنده انتخابی خود س askال کنید که آیا اعتبار صنعتی دارند یا خیر و همچنین با مقررات اروپا مطابقت دارند یا خیر.

مطابق با استاندارد UNE EN 13501-12007 ، هر محصول کف سازی تولید شده از جمله چمن مصنوعی می تواند مطابق با Cfl-s1 در آزمون های ضد حریق برای کفپوش مقاوم در برابر آتش ارزیابی شود.

اطمینان از اینکه چمن مصنوعی انتخاب شده شما با این معیار مطابقت دارد بسیار توصیه می شود ، زیرا بدین معنی است که چمن در صورت بدترین اتفاق آتش سوزی نخواهد کرد.

3. آیا از نظر مواد مضر آزمایش شده است؟

شما ممکن است برخی از داستان ها را در مورد چمن مصنوعی حاوی مواد مضر مانند سرب شنیده باشید.

متأسفانه در گذشته برخی از این داستان ها درست بوده اند.

البته موادی مانند سرب می توانند به شدت خطرناک بوده و اثرات مضر بر روی انسان و حیوانات خانگی آنها داشته باشند.

یک نقطه شروع خوب انتخاب یک مانو چمن مصنوعی است

در داخل اتحادیه اروپا دستگیر شده است ، زیرا آزمایشات ایمنی و استانداردهای تولید بالاتر از مواردی است که در مناطقی از آسیا از جمله چین یافت می شود.

برای اطمینان بیشتر ، اطمینان از اینکه چمن های تقلبی که انتخاب می کنید به طور مستقل در برابر مواد مضر آزمایش و تأیید شده اند ، از اهمیت حیاتی برخوردار است.

گواهینامه اعطا شده توسط Oeko-Tex ، پیشروترین سیستم آزمایش و صدور گواهینامه صنعت نساجی ، برای اطمینان خاطر به مصرف کنندگان این است که چمن مصنوعی انتخابی آنها عاری از مواد مضر است.

4. چمن تولید شده کجاست؟
 
همانطور که در بالا به طور خلاصه اشاره کردیم ، استانداردهای تولید در سراسر جهان متفاوت است.

چمن های جعلی تولید شده در اروپا معمولاً کیفیت به مراتب بهتری نسبت به محصولات تولید شده در چین دارند - یکی از بازیگران اصلی در صنعت چمن مصنوعی.
هنگام انتخاب چمن مصنوعی ، بسیار مهم است که محل تولید آن را بررسی کنید. برای بدست آوردن کشور مبدا مستقیماً با خرده فروشان صحبت کنید.

بهترین راه برای این کار درخواست مجوز است. اگر یک خرده فروش یا تولید کننده قادر به تهیه این مورد نباشد ، احتمال تولید محصولات خارج از اتحادیه اروپا بسیار زیاد است.

مشاهده یک چمن مصنوعی فرومایه نسبتاً ساده است. ساده ترین راه این است که نگاهی دقیق به پشتی و ضخامت الیاف داشته باشید.

الیاف نازک و توانایی جدا کردن پشتی اولیه و ثانویه (زیرا حاوی مقادیر کمتری از لاتکس هستند) به سمت چمن مصنوعی بی کیفیت است.

در زیر با دقت بیشتری به این دو ویژگی چمن مصنوعی خواهیم پرداخت.

5. ضمانت تولید کننده چه مدت است؟


 
ناگفته نماند ، اما واضح است که هر چه ضمانت بیشتر باشد ، محصول بهتری نیز ارائه می شود.

با این حال ، بررسی چاپ کوچک بسیار مهم است.

برخی ضمانت ها می توانند بسیار مبهم باشند و ممکن است حمایت چندانی از مصرف کننده نداشته باشند.

حتما به دنبال گارانتی باشید که شامل پوشش در برابر پایداری اشعه ماورا UV بنفش و از بین رفتن فیبر باشد.

پایداری اشعه ماورا UV بنفش از محو شدن محافظت می کند ، در حالی که ضمانت محافظت در برابر از بین رفتن فیبر به شما آرامش می دهد که الیاف سالم بمانند ، که البته این یک کلید برای یک چمن مصنوعی سرسبز است.

البته ، هیچ ضمانتی از آسیب های ناشی از استفاده نادرست یا عدم نگهداری و مزایای استفاده از چمن مصنوعی شما محافظت نخواهد کرد.

برای آگاهی از جزئیات بیشتر در مورد نگهداری و مواردی که استفاده نادرست از چمن مصنوعی انتخاب شده شماست ، مستقیماً با سازنده صحبت کنید.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نگهداری چمن مصنوعی ، مقاله ما ، "The Ultimate Artificial Grass Maintenance Maintenance" را مفید بدانید.

شما ممکن است متعجب شوید که می دانید در زمین چمن مصنوعی نگهداری وجود دارد ، اما متأسفانه این درست است و هر کسی به شما خلاف بگوید کاملاً صادق نیست.

خوشبختانه ، با این حال ، نگهداری مورد نیاز حداقل است و کسری از زمان لازم برای نگهداری یک چمن واقعی را می گیرد.
6. پشتیبانی چقدر خوب است؟
 
یک روش خوب برای بررسی کیفیت چمن مصنوعی نگاه به قسمت پشتی است.

پوشش چمن مصنوعی از لایه های اولیه و ثانویه تشکیل شده است.

پشتوانه اولیه لایه ای از مواد است که الیاف پلاستیکی چمن مصنوعی به آن بخیه زده شده اند.

پشتوانه ثانویه مورد استفاده در طول فرایند تولید به طور معمول از لاتکس ساخته می شود. این اساساً "چسبی" است که همه چیز را در کنار هم نگه می دارد.

با استفاده از علف های مصنوعی با کیفیت پایین ، این لایه ها می توانند جدا شوند زیرا مقدار کمی از لاتکس استفاده شده است.
ساده است که سعی کنید پشت و رو یک چمن مصنوعی را به سادگی با تلاش برای جدا کردن لایه ها با دست خود ارزیابی کنید.

هرچه این کار ساده تر باشد ، کیفیت چمن مصنوعی پایین می آید.

بسیار مهم است که نه تنها برای جلوگیری از جدا شدن یک چمن مصنوعی ، بلکه برای جلوگیری از از بین رفتن نخ ، از سطوح بالای لاتکس استفاده شود.

مقادیر کم لاتکس به این معنی است که الیاف به راحتی از پشت جدا می شوند و در نتیجه یک چمن مصنوعی به تدریج نازک و مات می شود و در نهایت غیر طبیعی به نظر می رسد.

با سازنده تماس بگیرید تا از مقاومت لنگر محصولات آنها مطلع شوید. باید حداقل بتواند در برابر نیرویی 25 نیوتن مقاومت کند.

منبع : neograss:: موضوعات مرتبط: خرید چمن مصنوعی , ,
:: برچسب‌ها: مزیت چمن مصنوعی , چمن مصنوعی دیواری , خرید چمن مصنوعی , انواع چمن مصنوعی , چمن مصنوعی ,
:: بازدید از این مطلب : 205
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 26 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

توصیه های مادربزرگ در مورد اینکه چگونه یک موکت بسیار کثیف را به راحتی و ارزان از بین ببرید
گرد و غبار واقعی (و کنه گرد و غبار!) لانه ها ، موکت ها به تعمیر و نگهداری منظم نیاز دارند تا مانند نو ... یا تقریباً بمانند. اگر برای شما ، نگهداری موکت بیش از هر چیز دیگری سخت است ، بیایید و نکات مادربزرگ را که برای تمیز کردن عمیق ، آسان و موثر موکت های شما با محصولات روزمره کشف کرده ایم ، کشف کنید.
نکته شماره 1: به طور منظم جارو برقی بکشید

برای اینکه مجبور نباشید هر شش ماه یکبار تمیزکاری های عمده موکت های خود را انجام دهید ، بدانید که نگهداری یک موکت یک کار روزمره است! به خصوص اگر حیوانات خانگی دارید یا اعضای خانواده شما به گرد و غبار و گرد و غبار حساسیت دارند ... به یاد داشته باشید که هرچه مرتباً موکت های شما حفظ شود ، در گرفتن لکه ها و از بین بردن گرد و غبار آلوده مشکل کمتری خواهید داشت.

 

برای انجام این کار ، هیچ چیز پیچیده ای نیست: دو بار در هفته در حالت "مسواک زدن" بر روی موکت خود جارو برقی بگذارید ، این کار نتیجه خوبی خواهد داشت. هرچند مراقب باشید: اگر موکت شما قدیمی و / یا بسیار شکننده است ، از آسیب رساندن به آن جلوگیری کنید. بلکه به آرامی مکش کنید.

خوب است بدانید: حرکتی ایده آل برای جاروبرقی کردن موکت شما وجود دارد! سر را از روی پاها جارو کرده و به سمت لبه موکت کار کنید.

نکته شماره 2: با تزریق پوست سیب زمینی موکت خود را نوسازی کنید

خبر خوب: اگر توانایی این را ندارید که برای تمیز کردن موکت خود یک حرفه ای استخدام کنید و به نظر جدید می رسد ، خیلی خوب می توانید خودتان این کار را با یک ترفند مادربزرگ موثر و 100٪ انجام دهید. در واقع ، شما احتمالاً قبلاً در آشپزخانه خود ماده ای تهیه کرده اید که می تواند به شما کمک کند یک موکت را تمیز کرده و دوباره زیبا جلوه دهید ، زیرا این سیب زمینی است.

برای نوسازی یک موکت قدیمی یا تمیزکردن یک موکت بسیار کثیف با یکی از سبزیجات مورد علاقه فرانسوی ها ، ابتدا با دم کرده تزریق غلیظ پوست سیب زمینی شروع کنید و سپس موکت خود را با اسفنج آغشته به ماده غذایی آماده کنید. بگذارید چند ساعت بماند و سپس با آب تمیز با اسفنج بشویید. در آخر ، اجتناب از راه رفتن روی آن ، بگذارید موکت شما خشک شود.

نکته شماره 3: برای روشن شدن رنگ ها از مخلوط آب گازدار و جوش شیرین استفاده کنید

با گذشت زمان و دست و پا چلفتی ، موکت شما رنگ زیبای اصلی خود را از دست داده و چند لکه اینجا و آنجا لج شده است؟ برای بازگرداندن آن ، مجبور نیستید که از کالاهای گران قیمت و مواد پاک کننده لکه های معجزه آسا در سوپرمارکت بخرید: یک بار دیگر ، احتمالاً هر آنچه را که لازم دارید در آشپزخانه خود دارید! بله: برای جدا کردن و احیای درخشش موکت ، می توانید از محصولات روزمره مانند آب گازدار و جوش شیرین استفاده کنید. در اینجا آنچه باید انجام دهید برای تمیز کردن یک موکت بدون شستن آن:
با استفاده از اسفنج ، حصیر خود را با آب گازدار مرطوب کنید ، سپس آن را به آرامی با برس بمالید.
بگذارید حداقل 30 دقیقه خشک شود ، سپس جوش شیرین را در سراسر موکت خود بپاشید.
هنگامی که جوش شیرین خشک شد ، خلاuum بگیرید و نتیجه را تحسین کنید: انواع پرکاربرد موکت تایل شما مانند جدید خواهد بود!
نکته شماره 4: مخلوطی از مایع ظرفشویی و سرکه سفید درست کنید

پیروان نظافت اقتصادی و اقتصادی آن را به خوبی می دانند: سرکه سفید داروی معجزه آسای خانه است و کاربردهای آن برای ضد عفونی کردن ، خوشبو کردن یا حتی لکه دار شدن بسیار است! به همین دلیل اگر موکت مورد علاقه شما کثیف یا آغشته به چربی است ، وحشت نکنید و بطری سرکه الکلی خود را از کمد آشپزخانه خود خارج کنید:

ابتدا با ریختن سرکه سفید روی پارچه تمیز شروع کنید و سپس لکه را مالش دهید.
بگذارید 15 دقیقه بماند.
سپس مخلوط آب و مایع ظرفشویی را که قبلاً با همزن برقی یا با لیسک در کف مونتاژ کرده اید ، رد کنید. این مخلوط را با قلم مو روی موکت بمالید ، سپس با آب تمیز بشویید.
قبل از تحسین نتیجه ، موکت را با پارچه تمیز پاک کنید و بگذارید خشک شود!
نکته شماره 5: برای تمیز کردن موکت لکه دار از کف اصلاح استفاده کنید
هر چقدر تعجب آور به نظر برسد ، کف اصلاح یک متحد عالی برای جدا کردن منسوجات است. در واقع ، کف اصلاح ظرفیت جاذب دارد: بنابراین می توان از آن به عنوان کف پاک کننده لکه استفاده کرد و آن را در یک لایه ضخیم روی سطح موکت ، در سطح لکه ها قرار داد. برای این:

کف اصلاح را به قسمتهای آسیب دیده موکت بمالید
کف را بگذارید تا حداقل یک ساعت عمل کند (اگر لکه به خوبی پودر شده باشد یک شب)
با اسفنج به شدت مالش دهید
با آب تمیز بشویید
برای شل شدن موکت با کف اصلاح ، می توانید کف را یک شب هم بگذارید و صبح روز بعد جارو برقی بکشید.

حیوان خانگی

این توصیه: قبل از آزمایش کف اصلاح به عنوان پاک کننده لکه ، همیشه محصول را در گوشه ای از انواع موکت کناره ای خود امتحان کنید تا مطمئن شوید آسیب نمی بیند!
نکته 6: لکه ها را با صابون سیاه پاک کنید

صابون سیاه مانند سرکه سفید و جوش شیرین یکی از محصولات خانگی زیست محیطی و اقتصادی است که همه باید در کمد های آشپزخانه داشته باشیم ، زیرا می تواند برای خانواده و نگهداری از خانه شما بسیار مفید باشد. هیچ چیزی بهتر از صابون سیاه برای تمیز کردن کامل موکت شما نیست.

به عنوان مثال ، اگر موکت شما لکه دار است و نمی دانید چگونه آن را پس بگیرید ، می توانید یک قاشق غذاخوری صابون سیاه را در 2 لیتر آب ولرم مخلوط کنید. آماده سازی را با اسفنج در مناطق لکه دار موکت قرار دهید و از یک برس سفت برای از بین بردن لکه ها استفاده کنید.

اجازه دهید تا خشک و خلا vac شود تا گرد و غبار و توده ها و سایر مانده های ایجاد شده توسط پاک کننده لکه پاک شود. نتیجه را تحسین کنید: لکه های موکت شما فقط یک خاطره دور است!

نکته شماره 7: از زمین Sommières استفاده کنید تا موکت شما کاملا تمیز شود
زمین Sommières یک خاک رس مایع طبیعی و پاک کننده لکه است که از قرن نوزدهم استفاده می شود و به ویژه برای تمیز کردن پارچه و منسوجات در هنگام خشک شدن بسیار مفید است (عملی ، زیرا موکت ها بندرت ابعادی دارند که به آنها اجازه می دهد در ماشین لباسشویی شسته شوند). خشکشویی!).

در اینجا نحوه انجام تمیز کردن کامل یک موکت و همچنین از بین بردن مواد چربی موجود در آن وجود دارد: کل موکت خود را با خاک Sommières بپاشید ، سپس آماده سازی را برای چند ساعت بگذارید تا عمل کند (بهترین کار این است که تمام شب را ترک کنید) قبل از شستشو با آب تمیز برای از بین بردن لکه ها. آنجا که می روید ، موکت شما گشاد است و مانند جدید است!

نکته 8: آهن
این روش تا حدودی غیرمعمول است اما در صورت ایجاد لکه بسیار سخت م worksثر است. با آهن خود ، پارچه ای شفاف و سرکه سفید (دوباره) ، برای از بین بردن هر نوع لکه ، مسلح خواهید شد.

اتوی بخار خود را در بالاترین سطح قرار دهید و در صورت لزوم بگذارید چند دقیقه خوب گرم شود. هدف گرفتن حصیر خواهد بود (مانند گوشت خوب)
در همین حال در یک ظرف کوچک ، مخلوطی از 1 سوم سرکه سفید خانگی و 2/3 آب را تهیه کنید
برای جلوگیری از پخش شدن آن در اثر تماس با مایع ، این مخلوط را روی لکه اسپری کنید
تمام قسمت را با یک پارچه مرطوب ترجیحاً رنگ روشن بپوشانید. به شما این امکان را می دهد که ببینید آیا لکه بر روی لباس های شسته شده شما به خوبی انجام می شود یا خیر.
با اتوی خود در ضربات عقب و جلو برای مدت 10 ثانیه از لباس های شسته شده عبور کنید ، نه بیشتر. این در مورد سوزاندن موکت زیبا شما نیست که می خواهید آن را بازیابی کنید!
لکه باید به پارچه منتقل شود ، این را می بینید زیرا لباس های شسته شده رنگ رنگ لکه به خود می گیرند. اگر این کافی نیست ، این حرکت را با استفاده از قسمت دیگری از پارچه یا حوله خود تکرار کنید.
با این حال ، به ترکیب موکت خود توجه کنید. برخی از مواد نمی توانند در برابر درجه حرارت بالا مقاومت کنند و ممکن است خراب شود. این امر خصوصاً در مورد پنبه یا پلی استر اتفاق می افتد.

نکته شماره 9: از روحیات معدنی استفاده کنید
برای موکت های تیره و سیاه ، مواد معدنی محلول خوبی برای تمیز کردن و لکه گیری موکت مورد علاقه شما است.

برای این کار ، کافی است ناحیه لک شده را با برس آغشته به روحیات معدنی مالیده و اجازه دهید محصول خشک شود. سپس ناحیه آسیب دیده را به راحتی جارو برقی بکشید. لکه به خاک تبدیل شده و مانند جادوها دور خواهد شد.

نکته پاداش: موکت خود را در خشک کن تمیز کنید
اگر واقعاً کثیف است یا می ترسید با این نکات مادربزرگ ها به راهکار انتخاب موکت اتاق خواب یزیبای خود آسیب برسانید ، همیشه این امکان را دارید که موکت خود را توسط یک نظافتچی حرفه ای تمیز کنید. گران تر خواهد بود اما این مزیت را دارد که مسئولیت را به فروشگاهی که موکت خود را به آن سپرده اید منتقل کند.

خشکشویی ها یا مواد شوینده یا یکی از این ترفندهای مادربزرگ را برای شستن موکت شما استفاده می کنند. بسته بندی و تمیز به شما بازگردانده می شود. و تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراقب باشید تا از ایجاد لکه های جدید خودداری کنید. برای انجام این کار ، ترفند مادربزرگ پوشاندن آن با پلاستیکی شفاف و منطبق بر مبل است. به خود شما بستگی دارد :)

منبع

 :: موضوعات مرتبط: خرید موکت , ,
:: برچسب‌ها: موکت , قیمت موکت , انواع موکت , بهترین موکت ,
:: بازدید از این مطلب : 231
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

انتخاب کفپوش یکی از اساسی ترین و در عین حال مهمترین تصمیماتی است که صاحب خانه هنگام انجام نوسازی باید اتخاذ کند ، زیرا این امر زیربنای هر چیز دیگری است. در حالی که گزینه های مختلف زیادی از فرش گرفته تا تراسو وجود دارد ، یک ماده استاندارد تایید شده است: چوب سخت.

اما همه کفپوش های چوبی سخت برابر نیستند و انتخاب یک محصول صرفاً انتخاب رنگ دلخواه نیست. مجموعه ای از عوامل دیگر می توانند بر زیبایی و عملکرد تأثیر داشته باشند.

برای بررسی بسیاری از گزینه های موجود ، ما با سه متخصص صحبت کردیم: اسکات جونز ، مدیر مدیریت محصول در Carlisle Wide Plank Floors. جیمز کارول ، مدیر LV Wood ؛ و مارا میلر ، شریک در شرکت AD100 Carrier and Company Interiors. پس از یافتن مناسب بودن فضای خود ، باید به فکر نصب باشید. اگرچه ممکن است برای نصب کف خود انتخاب یک متخصص حرفه ای را انتخاب کنند ، برخی از صاحبان خانه های بی باک مسیر DIY را طی می کنند. اگر خودتان آماده رسیدگی به این پروژه هستید ، تونی Pastrana ، توسعه دهنده سیستم های نصب در Armstrong Flooring ، توصیه های خود را در مورد نحوه نصب کفپوش خود به اشتراک گذاشت.

نحوه انتخاب کفپوش چوب سخت
1. کفپوش های جامد یا مهندسی شده را انتخاب کنید
به طور سنتی ، کفپوش طرح چوب سخت از تخته های ضخیم از چوب جامد تهیه می شدند. امروزه ، چوب سخت جامد هنوز به طور گسترده در دسترس است ، اما بسیاری از شرکت ها کفپوش مهندسی شده ای را نیز ارائه می دهند - تخته هایی که با یک لایه رویی نازک تر از چوب سخت ساخته شده اند ، به لایه های دیگر متصل شده اند که برای جلوگیری از تغییر مکان کف در طول چرخه های انبساط و انقباض ، طراحی شده اند. جونز می گوید: "تمام چوبها در سه جهت حرکت می کنند: یک حرکت مماسی ، شعاعی و طولی است." "با محصولات مهندسی شده ، نیروهای مخالفی را در هیئت مدیره ایجاد می کنید تا سعی کنید حرکت طبیعی چوب را محدود کنید."

برای زیرزمین ها و آپارتمان های دارای کف زیرین بتونی ، کف سازی مهندسی شده یک مزیت نصب را دارد. در حالی که چوب جامد به طور کلی روی یک یا دو لایه تخته سه لا نصب می شود ، که می تواند ارتفاع کف را افزایش دهد و درهای موجود را مختل کند یا ارتفاع سقف را به میزان ناچیزی کاهش دهد ، "کف مهندسی می تواند مستقیماً به بتن یا روی یک تشک عایق صدا چسبانده شود" می گوید کارول. "همچنین برای نصب در گرمای تابشی مناسب است."

اما با دقت انتخاب کنید زیرا بعضی از طبقه های مهندسی دارای لایه های رویه ای بسیار نازک هستند که در آینده نمی توان آنها را سنباده کاری و اصلاح کرد. محصولات با کیفیت بالاتر دارای یک لایه ضخیم تر هستند که "شما به همان اندازه که می توانید از یک تخته جامد چوب قابل استفاده تهیه کنید ،" می گوید: "با چوب سخت جامد ،" شما فقط می توانید از قسمت بالای زبان و شیار برای دوباره پر کردن

تصویر ممکن است حاوی قفسه چوبی و فرش باشد
مقاطع عرضی کف مهندسی (بالا) و جامد چوب.
تماشا کردن
داخل خانه اسکات دیسیک با یک مجموعه ماشین شگفت انگیز

علی رغم مزایای استفاده از کف مهندسی ، هنوز هم برخی از صاحبان خانه چوب جامد را ترجیح می دهند. میلر می گوید: "چیزی در مورد چوب سخت وجود دارد که یک تفاوت ملموس است." "شما می توانید آن را زیر پا احساس کنید ، و آرام تر است."

2. Prefinished یا Site Finish را انتخاب کنید
تخته های چوب سخت را می توان با صورت خامی خریداری کرد که پس از نصب توسط یک متخصص حرفه ای به پایان برسد ، یا به صورت نازک ساخته شود ، که با لکه و پوشش قبلی از قبل اعمال شده می رسد. مزیت چوب پیش ساخته این است که "شما دقیقاً می دانید چه چیزی را دریافت می کنید" ، خاطرنشان می کند که به محض انتخاب یک محصول ، یک نمونه دقیق برای استفاده در هماهنگی پالت رنگ خانه و انتخاب سایر عناصر طراحی خواهید داشت ، مانند منسوجات ، دیوار پوشها و کابینت. نصب بهترین کفپوش  ساختمان پیش ساخته نیز زمان کمتری را می طلبد ، زیرا نیازی به استفاده از رنگ یا درزگیر نیست. وی اضافه می کند: "هنگامی که تصمیم به اتمام سایت دارید ، کمی تاس می چرخانید و برای درست کردن آن به مهارت پیمانکار کفپوش اعتماد می کنید."

هنوز هم ، اتمام در محل امکان شخصی سازی را فراهم می کند که مورد توجه بسیاری از صاحبان خانه و طراحان قرار گرفته است. میلر می گوید: "از این طریق ، ما كنترل بسیار بیشتری بر روی لكه و براق داریم." محصول نهایی نیز نرم و لطیف خواهد بود ، خاطرنشان می کند: چرا که کفپوش های ناتمام پس از اینکه میخ زدند و سپس به صورت یک صفحه پیوسته تکمیل می شوند ، معمولاً سنباده می زنند. او می گوید: "این جزئیات کوچکی است ، اما تفاوت ایجاد می کند."

3. نوع پایان را انتخاب کنید
جونز می گوید ، طیف کاملی از محصولات نهایی وجود دارد ، از روغن نفوذی به هیبریدهای روغن مانند تا پلی یورتان های محل کار گرفته تا اتمام نهایی یورتان با اشعه ماورا بنفش. اما برای ساده سازی ، اکثر کارهای تکمیل شده به یکی از دو دسته روغن یا پلی اورتان تقسیم می شوند.

کارول می گوید: روغن به چوب نفوذ می کند و دارای شکل و ظاهری است "بسیار نرم ، مات و طبیعی است." اما به اندازه پلی یورتان در برابر لکه ها و آسیب دیدگی ها تأثیرگذار نیست ، که باعث ایجاد یک لایه پوششی سخت روی سطح چوب می شود که "در برابر سایش مقاوم تر است ، به ویژه برای افراد دارای کودک ، یا هنگامی که غذا در اطراف آشپزخانه پرواز می کند."

روغن خراش را راحت تر تمام می کند ، اما باعث می شود خراش کمتر دیده شود. کارول می گوید: "همچنین به راحتی می توان لمس آنها را به صورت نقطه به نقطه انجام داد." "با پلی اورتان ، شما به طور کلی

برای جایگزینی یک تخته یا گاو صندوق و بازسازی مجدد یک بخش کامل از کف ، احتیاج دارید. "

جونز می گوید: "تعمیر و نگهداری پیشنهادی است که بعداً بپردازید". "با پایان دادن به روغن نرم ، از نگهداری راحت تری برخوردار هستید ، اما مجبورید بیشتر اوقات این کار را انجام دهید. هر چقدر با پلی یورتان ها سخت تر بروید ، کمتر مجبور به انجام تعمیر و نگهداری می شوید ، اما انجام تعمیر و نگهداری بیشتر درگیر است. "

4- انواع چوب را در نظر بگیرید
در آمریکای شمالی ، بلوط به دلیل خوبی پادشاه کفپوش های چوب سخت است. جونز می گوید: "این چوبی بسیار بادوام است که به خوبی لک می زند." این ماده همچنین دارای دانه های طبیعی جذابی است و به طور گسترده در سراسر منطقه در دسترس است و منجر به قیمت های مناسب می شود. در محافل طراحی ، بلوط سفید از محبوبیت خاصی برخوردار است ، زیرا دارای رنگ صورتی مایل به بلوط قرمز نیست.

گردو یکی دیگر از گزینه های محبوب است. در حالی که کمی نرمتر از بلوط است ، دارای رنگی عمیق است که آن را برای اتاقهایی که انتهای تیره تر مورد نظر است ، ایده آل می کند. کارول می گوید: "اگر رنگ خود را تغییر می دهید ، بهتر است با یک ماده طبیعی شروع به کار کنید که برای رسیدن به سایه مورد نظر خود کمترین میزان ممکن را تقویت می کنید." وی اضافه می کند ، گردو یک انتخاب طبیعی است وقتی شما بخواهید "لحنی گرمتر و غنی تر" داشته باشید. سایر چوب های جنگلی آمریکای شمالی که به راحتی در دسترس هستند عبارتند از: گل گلی ، گیلاس ، افرا و خاکستر. این انتخاب تا حد زیادی به اولویت شخصی از نظر رنگ و دانه برمی گردد.

5. الگوی دانه خود را انتخاب کنید
کنده ها به سه روش مختلف - اره ساده ، شکاف اره شده و چهارم اره - که سه الگوی دانه متفاوت دارند ، بریده می شوند. دشت اره دانه های چوبی سنتی با الگوهای موج دار معروف به کلیساهای جامع تولید می کند. کارول می گوید: "دقیقاً همان چیزی است که با شنیدن اصطلاح دانه چوب به آن فکر می کنید."

محبوبترین
بهترین تختخواب های سکو با زمینه سبز آهک
باهوش
18 بهترین تختخواب سکوها برای بالا بردن سبک اتاق خواب شما

توسط کریستی کلوگ

تصویر ممکن است شامل: اتاق نشیمن ، اتاق ، داخل سالن ، کف ، انسان ، شخص ، مبلمان ، کاناپه ، چوب ، چوب سخت ، فرش و کف
باهوش
یک خانه مزرعه Bland به یک بهشت ​​الهام گرفته از جنوب غربی تبدیل شده است

باهوش
با یک اتاق خواب جدید در بالا ، این آشپزخانه استکهلم می درخشد

در مقایسه ، تخته های اره شده اره ، دارای یک دانه بلند ، خطی و ثابت ، بدون کلیساهای جامع هستند. تخته های اره ای ربع به شکاف شبیه هستند ، اما کارول می گوید: "با اشعه های کم رنگ و تقریباً سه بعدی که از سطح تخته بیرون می آیند ، نامنظم هستند." "این می تواند بسیار مطلوب باشد ، یا نه ، بسته به آنچه شما دنبال آن هستید."

در بیشتر موارد ، کفپوش چوبی سخت به صورت اره ساده ، یا به صورت ریفت و چهارم اره با هم مخلوط می شود. جونز می گوید: "این ترکیب خوب است زیرا مقداری از این شکل را به شما می دهد اما زیاده روی نمی کند." با این وجود ، در صورت تمایل ، می توان به طور انحصاری چوب اره شده یا چهارم اره تهیه کرد.

میلر می گوید هیچ چیز خوب یا بدی در مورد دانه چوب وجود ندارد. "این فقط به برنامه و آنچه شما می خواهید بستگی دارد. در یک خاصیت روستایی تر ، ممکن است از اره ساده استفاده کنیم. در شهر ، ما ممکن است از ربع اره استفاده کنیم تا کمی زندگی اضافه کنیم. "

6. عرض تخته را تعیین کنید
اگرچه زمانی وجود داشت که به نظر می رسید تقریباً تمام کفپوش های چوب سخت در نوارهای دو تا سه اینچی نصب شده اند ، اکنون بسیاری از افراد از تخته های عریض تری استفاده می کنند. میلر می گوید: "یک احساس تجمل و هزینه در ارتباط با یک تخته وسیع تر وجود دارد." "هرگاه از حد معمول فراتر بروید ، احساس خاصی به وجود می آید." به همین دلیل است که "یک تخته چهار تا شش اینچی مشخصات استاندارد ماست ، بسته به اندازه اتاق و کاربرد" ، وی با بیان اینکه به طور کلی هرچه فضای اتاق بیشتر باشد ، تخته وسیع تری انتخاب می کنند ، .

کارول می گوید ، در LV Wood ، "هفت اینچ به کف تخته عریض استاندارد ما تبدیل شده است" و اندازه ها از آنجا بالا می روند. با این حال ، او اضافه می کند ، تخته های گسترده تر فقط گران به نظر نمی رسند - گران ترند. "هرچه عرض کنید ، هزین more بیشتری خواهید گرفت."

در حالی که کف متشکل از تخته های عریض درزهای کمتری نسبت به کف نوارهای نازک دارد ، اما باید توجه داشته باشید که در اثر انبساط و انقباض چوب ، این درزها سرانجام برجسته تر می شوند. از آنجا که تغییرات در چوب در بسیاری از تخته ها توزیع نشده است ، ممکن است حرکت اغراق آمیز به نظر برسد.

نصب کفپوش چوب سخت
عکس: با مجوز از کف آرمسترانگ
نحوه نصب کفپوش های سخت
ابزار و مواد
تونی پاسترانا ، توسعه دهنده سیستم های نصب در Armstrong Flooring ، می گوید: "بسته به نوع کفپوش چوب سختی که نصب می کنید ، ممکن است به ابزار و مواد مختلفی نیاز داشته باشید." "شما ممکن است به میخکوب کفپوش پنوماتیک ، مته و مته ، چکش ، میخ ، میله و اره نیاز داشته باشید." با دستورالعمل های موجود در کفپوش خود مشورت کنید و مطمئن شوید که همه ابزارها را آماده و در دسترس دارید.

1. روش نصب را تعیین کنید
شما می خواهید با تعیین روش صحیح طبقه ای که انتخاب کرده اید شروع کنید. پاسترانا می گوید: "روش های نصب بسته به عرض ، ضخامت و ساخت محصول چوب سخت و محل نصب آن متفاوت است." "به طور معمول ، کفپوش چوب سخت جامد میخ می شود و یا به کف کف چوب می بندد. چوب سخت مهندسی شده را می توان بصورت مکانیکی بست ، چسب زد ، یا به عنوان "کف شناور" نصب کرد

بر روی محصول انتخاب شده. " وی همچنین خاطرنشان کرد که نباید چوب سخت سخت زیر درجه نصب شود.

محبوبترین
بهترین تختخواب های سکو با زمینه سبز آهک
باهوش
18 بهترین تختخواب سکوها برای بالا بردن سبک اتاق خواب شما

تصویر ممکن است شامل: اتاق نشیمن ، اتاق ، داخل سالن ، کف ، انسان ، شخص ، مبلمان ، کاناپه ، چوب ، چوب سخت ، فرش و کف
باهوش
یک خانه مزرعه Bland به یک بهشت ​​الهام گرفته از جنوب غربی تبدیل شده است

باهوش
با یک اتاق خواب جدید در بالا ، این آشپزخانه استکهلم می درخشد

پاسترانا هشدار می دهد که نصب ناخن یا چسب حتی برای صاحبان خانه هایی که تجربه زیادی در انجام DIY دارند نیز می تواند چالش برانگیز باشد. او می گوید: "کف های چوب سخت یک سرمایه گذاری است ، بنابراین شما می خواهید این کار را به درستی انجام دهید." "نصب کفپوش چوب سخت به زمان ، دقت و دانش کافی نیاز دارد." اگر مطمئن نیستید ، نصابی را استخدام کنید که اولین بار بتواند کار را به درستی انجام دهد.

2. بگذارید کف های شما مطبوع شوند
فقط این که کفپوش شما رسیده است به این معنی نیست که باید اسلحه ناخن را بشکنید. کفپوش چوب جامد به زمان نیاز دارد تا با آب و هوای اتاق مطابقت داشته باشد.

پاسترانا می گوید: "برای مطبوع كردن كفپوش چوب سخت ، تخته های بسته بندی شده را به داخل اتاق نصب شده منتقل كنید و بگذارید چند روز در آنجا بمانند ، در حالی كه كارتن ها باز و از زمین بلند شده اند." "این اجازه می دهد تا رطوبت چوب با شرایط اتاق سازگار شود." کفپوش مهندسی نیازی به سازگاری ندارد ، Pastrana می گوید بهتر است قبل از نصب آن را در محیط نگهداری کنید.

وی افزود: "همچنین مهم است كه سطح رطوبت نسبی خانه بین 35 تا 55 درصد یا هر آنچه كه سازنده توصیه می كند باشد." "انجام این کار کمک می کند بعداً هر حرکتی درون کف چوب به حداقل برسد."

3. فضای خود را آماده کنید
وی گفت ، "قبل از شروع ، با دقت دستورالعمل های نصب و راه اندازی شده با محصول خود را بخوانید ، و اضافه کرد که بهتر است چند فیلم نصب را ببینید تا ببینید چطور انجام می شود. تمام ابزارهای ذکر شده در دستورالعمل ها را جمع کرده و از تمیز ، خشک و صاف بودن کف زیرین اطمینان حاصل کنید.

اگر در حال نصب روی یک طبقه موجود هستید ، مطمئن شوید که درها هنوز قادر به باز و بسته شدن هستند و وسایل خانه با صفحات آشپزخانه شسته شده اند. Pastrana می گوید: "بیشتر کفپوش های چوب سخت را می توان روی کاشی و سرامیک ، سنگ مرمر یا تراس موجود با زیر انداز مناسب یا چسب نصب کرد (طبق توصیه سازنده)" "برای کاربردهای ناخن ، اگر نفوذ اتصال دهنده به طور قابل توجهی کاهش نیافته و کف کف حداقل شرایط را برآورده کند ، می توان کف را روی ورق وینیل یا کاشی وینیل موجود نصب کرد."

اگر روی کف های چوبی موجود نصب می کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که سطوح حاوی آزبست را پوشش ندهید یا با پوشش سرب یا رنگ پوشانده شده اند. وی می گوید: "اگر این مشكلی نیست ، می توانید پوشش قدیمی و یا لكه های بلند را بردارید و سپس با انجام هر گونه تعمیر یا جایگزینی تخته های شل و سپس تمیز كردن كامل كف ، كف را آماده كنید.

در مرحله بعد ، Pastrana می گوید ، "اتاق خود را اندازه گیری کنید - 5 درصد به متر مربع پایان یافته برای کمک هزینه برش دهید" و خطوط گچ را بکشید تا فضای اتاق قبل از شروع تعادل یابد. " هرگونه تراشکاری یا تراشکاری را که دوباره استفاده می کنید بردارید و در صورت لزوم کفپوش را بردارید. اگر میخ را کف میخ می زنید ، دیوار را علامت گذاری کنید تا موقعیت تیرچه های کف را نشان دهد.

 

4- کفپوش را نصب کنید
در صورت نیاز ، با پهن کردن زیرانداز شروع کنید. پاسترانا می گوید قطعات زمین را موازی با طولانی ترین دیوار اتاق بچینید. او می گوید: "از سمت چپ شروع کنید و درست کار کنید ، در حالی که طرف زبان کوچک به سمت شماست." "از فاصله دهنده ها بین تخته ها و دیوارها استفاده کنید تا امکان انبساط فراهم شود." برای روش نصب مناسب ، دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید.

اگر از اسلحه ناخن پنوماتیک استفاده می کنید ، چند ردیف اول را سوراخ کنید و خلبانان را ناخن بزنید تا جایی که جای اسلحه ناخن فراهم شود.

جعبه ها یا بسته های بسته بندی می توانند از نظر رنگی کمی متفاوت باشند. تابلوها را از جعبه های مختلف مخلوط کنید تا ظاهری تصادفی ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که کف تمام شده تکه های روشن یا تیره تری ندارد.

5. Finishing Touches را اضافه کنید
Pastrana می گوید: "جزئیات پایان کار می تواند موفقیت یک کار حرفه ای را از بین ببرد یا شکست ، بنابراین در اینجا گوشه و کنار را کوتاه نکنید." پس از اتمام کار ، "ردیابی خطوط برش داده شده و مطابق با راهنمای نصب" نصب می شود. وقتی همه ردیف ها نصب شد ، فاصله ها را بردارید و تزئینات و قالب ها را وصل کنید.

منبع : https://www.architecturaldigest.com/story/wood-floors-guide

 :: موضوعات مرتبط: خرید کفپوش , ,
:: برچسب‌ها: کفپوش , خرید کفپوش , کفپوش ساختمانی , بهترین کفپوش ,
:: بازدید از این مطلب : 224
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

فقط پنج دقیقه تحقیق آنلاین به شما اطلاع می دهد که اکنون مجموعه وسیعی از چمن مصنوعی در بازار موجود است.

با داشتن چنین طیف گسترده ای از تولیدکنندگان و محصولات ، انتخاب بهترین چمن مصنوعی برای باغ شما می تواند کمی دلهره آور باشد.

بسیاری از ویژگی های متفاوت وجود دارد که شما باید قبل از خرید به آنها نگاه دقیق داشته باشید.

همچنین باید دقیقاً در نظر بگیرید که برای چه از چمن مصنوعی خود استفاده خواهید کرد.

بنابراین از کجا می دانید کدام نوع چمن مصنوعی قیمت مناسب با نیاز شماست؟ و هنگام مقایسه گیاهان مصنوعی دقیقاً به دنبال چه چیزی هستید؟

خوب ، ما این راهنما را برای کمک به شما در بررسی دقیق آنچه که در تولید چمن مصنوعی برای مسلح کردن شما با دانش لازم برای تصمیم گیری آگاهانه لازم است ، نوشتیم.

تصمیمی که امیدوارم منجر به ایجاد یک چمن مصنوعی خارق العاده شود که نه تنها شگفت انگیز به نظر برسد ، بلکه باعث صرفه جویی در ساعتها کار تعمیر و نگهداری شما می شود و برای آینده طولانی می ماند.

نکته کلیدی که باید به یاد داشته باشید این است که بسیار مهم است که فقط به زیبایی چمن مصنوعی توجه شود ، زیرا انتخاب یک محصول فقط بر اساس این جنبه خطرناک است.

البته چمن باید خوب به نظر برسد ، اما برای اطمینان از یک چمن سبز و سرسبز با ماندگاری طولانی ، باید عملکرد خوبی هم داشته باشد.

برای جلوگیری از ناامیدی ، باید یک چشمه مصنوعی را از نزدیک ببینیم تا بتوانیم سرمایه گذاری عاقلانه ای انجام دهیم.

این راهنما برای کمک به شما در انتخاب بهترین چمن مصنوعی برای اتاق کودک خود نوشته شده است.
چمن مصنوعی شما برای چه استفاده می شود؟
چمن مصنوعی برای سگ ها

این س keyال کلیدی است که باید هنگام انتخاب بهترین چمن مصنوعی برای باغ خود از خود بپرسید.

انواع مختلفی از چمن مصنوعی وجود دارد و همه آنها نقاط قوت و ضعف مختلفی دارند.

دلیل این امر این است که برخی برای کاربردهای مختلف طراحی شده اند. به عنوان مثال ، بعضی از چمن ها به سختی پوشیده می شوند ، که معمولاً به معنای استفاده از الیاف پلاستیکی ساخته شده از نایلون (پلی آمید) است.

با این حال ، معامله در اینجا این است که نایلون کاملاً نرم مانند پلی پروپیلن یا پلی اتیلن نیست ، دو نوع دیگر الیاف مصنوعی که در تولید چمن مصنوعی استفاده می شود.

نایلون نیز گرانتر است. بنابراین ، اگر چمن مصنوعی شما ترافیک کمی از پا پیدا کند ، انتخاب چمن ساخته شده از الیاف نایلون ضروری نیست. با این حال ، این گزینه ایده آل برای خانواده ای است که وقت زیادی را در باغ خود می گذرانند.

به طور کلی پنج نوع استفاده اصلی برای یک چمن مصنوعی وجود دارد:

چمن زینتی / نمایشی - یک چمن مصنوعی کم قاچاق با هدف بهبود زیبایی در باغ در حالی که به طور چشمگیری نگهداری را کاهش می دهد.
زمین چمن / زمین بازی - یک چمن مصنوعی که قاچاق آن بسیار زیاد است و در تمام طول سال استفاده بالایی دارد.
چمن مناسب حیوانات خانگی - منطقه ای که به شدت قاچاق می شود و همچنین لازم است ادرار و مدفوع را اداره کند.
چمن برای مهمانی های باغ و سرگرمی - منطقه ای که گاهاً به شدت قاچاق می شود و می تواند با لکه ها و لکه ها کنار بیاید.
همه کاره - برخی یا همه موارد فوق.
به طور طبیعی ، هر یک از انواع استفاده بالا به قدرت و کیفیت مختلفی در یک چمن مصنوعی نیاز دارد.

در زیر برخی از اطلاعات مفید را برای کمک به شما در انتخاب بهترین چمن مصنوعی متناسب با نیازهای شخصی خود پیدا خواهید کرد.

هنگام انتخاب چمن های تقلبی برای باغ خود ، با مشاهده .های بالقوه از نظر زیبایی شروع کنید. این بدان دلیل است که ، بسیار مهم است که شما یک چمن مصنوعی را انتخاب کنید که از دیدن آن لذت ببرید و ظاهر باغ شما را بهبود بخشد.

انتخاب ارتفاع شمع معمولاً فقط سلیقه ای است.

برای کسانی که ظاهر چمن تازه بریده شده را دوست دارند ، هر چیزی بین 25-30 میلی متر انتخاب خوبی است. برای یک چمن طبیعی ، توصیه می کنیم چیزی بین 30 تا 38 میلی متر انتخاب کنید.

هر چیزی بیشتر از این و الیاف به جای ایستادن به حالت ایستاده ، تحت وزن خود صاف قرار می گیرند.

در مورد اینکه آیا شمع های کوتاه تر پوشیده تر هستند ، بحث هایی وجود دارد.

در آزمایشات ما متوجه شده ایم که ارتفاع کوتاهتر شمع در بلند مدت برای چمنهای تولید شده با استفاده از پلی پروپیلن یا پلی اتیلن بهتر از شمع های طولانی تر عمل می کند.

اما با چمن های مصنوعی نایلونی ، هیچ تفاوتی از نظر عملکرد بین توده 25 میلی متر و 35 میلی متر مشاهده نکرده ایم. این در نتیجه سخت پوشیدن نایلون است.
تراکم شمع
مقایسه تراکم شمع چمن مصنوعی بسیار مهم است.

هر چقدر تراکم شمع بیشتر باشد ، سرسبزتر به نظر می رسد.

چمن های جعلی تراکم انبوه کم می تواند کم و نازک به نظر برسد.

مقایسه تراکم شمع چمن مصنوعی
چمن های سمت چپ حاوی 18،898 بخیه در هر متر مربع است. چمن های سمت راست 13،648 بخیه دارد.

برای مناطق استفاده سنگین ، توصیه می کنیم یک توده متراکم با 160000 تا 18000 بخیه در هر متر مربع انتخاب کنید.

برای چمن های تزیینی که میزان ترافیک پا کم است ، ممکن است بخواهید یک بهترین مطالب چمن نازک تر با حدود 13000 تا 16000 بخیه در هر متر مربع در نظر بگیرید ، زیرا به نظر شما این مقرون به صرفه است.

همچنین بسیار مهم است

زاویه هایی را که از آن چمن مصنوعی خود را مشاهده می کنید در نظر بگیرید.

به طور معمول ، در مورد باغ ، چمن را از خانه یا پاسیو و همچنین از بالا مشاهده می کنید.

اگر وقت زیادی برای چمن خود صرف نخواهید کرد ، بهتر است پس انداز کنید و توده ای با الیاف کمتر انتخاب کنید ، زیرا از زاویه مناسب ، علف های نازک تر این تصور را دارند که ضخیم تر از حد واقعی هستند.

اما برای یک بالکن یا روف گاردن ، باید به یاد داشته باشید که چمن ها به طور معمول از بالا مشاهده می شوند.

این بدان معنی است که انتخاب چمن متراکم و در حالت ایده آل یک چمن مصنوعی مخصوص زمین فوتسال که به طور خاص برای باغ های بام ، پاسیو و بالکن ، مانند Tempo توسط NeoGrass طراحی شده است ، بسیار مهم است.

Tempo با خیره کننده ای 48000 خط در متر مربع تولید می شود.

اگر در انتخاب بهترین تراکم شمع تردید دارید ، توصیه می شود که چیزی بین 16000 تا 18000 بخیه در هر متر مربع به عنوان یک وسیله مناسب برای همه کارها تهیه کنید.

مانند ارتفاع شمع ، انتخاب رنگ کاملاً به سلیقه شخصی بستگی دارد. هیچ درست و غلطی وجود ندارد.

طیف وسیعی از رنگ ها را در مورد چمن مصنوعی مشاهده خواهید کرد و این به این دلیل است که سایه های مختلفی از رنگ سبز در چمن واقعی وجود دارد.

بسیاری از تولیدکنندگان نمونه های رایگان ارائه می دهند و به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در خرید ، از این مزیت استفاده کنید زیرا متأسفانه نمی توانید به تصاویر اینترنت اعتماد کنید تا نشانه ای واقعی از رنگ چمن مصنوعی انتخاب کنید.

هنگام انتخاب رنگ ، مهم است که به یاد داشته باشید که نمونه ها را در محلی که چمن گذاشته می شود قرار دهید. یعنی بیرون از چمن شما.

دلیل این امر آنست که شرایط نوری متفاوت باعث می شود رنگ چمن مصنوعی متفاوت باشد. به عنوان مثال ، به دلیل میزان کمتری از نور طبیعی ، نمونه های شما در فضای بسته تاریک تر به نظر می رسند.

نمونه های خود را کنار هم بر روی چمن خود قرار دهید و رنگ ها را با چمن واقعی خود مقایسه کنید. بسیاری از افراد ترجیح می دهند رنگی را انتخاب کنند که بیشتر شبیه چمن های فعلی آنها باشد.

اگر باغ شما پناه گرفته و نور آفتاب کمی دریافت می کند ، ممکن است بهتر باشد یک چمن مصنوعی رنگ روشن انتخاب کنید زیرا باعث زیبایی باغ شما می شود.

چگونه چمن مصنوعی با بهترین کیفیت را انتخاب کنیم
هنگام جستجوی چمن مصنوعی با بهترین کیفیت ، بسیار مهم است که به چیزی فراتر از جذابیت زیبایی شناختی نگاه کنید.

لیست 11 سوالی زیر به شما کمک می کند تا چمن مصنوعی را برای یافتن بهترین محصول با عملکرد مقایسه کنید.

قبل از خرید ، با مراجعه به وب سایت های تولید کننده ، صفحه های داده یا صحبت مستقیم با آنها ، پاسخ این س questionsالات را پیدا کنید.

1. الیاف از چه نوع پلاستیکی ساخته شده اند؟
فقط سه نوع پلاستیک مختلف وجود دارد که برای ساخت چمن مصنوعی استفاده می شود.

اینها پلی پروپیلن ، پلی اتیلن و نایلون (پلی آمید) هستند که هر یک از نقاط قوت و ضعف مختلفی دارند.

پلی اتیلن متداول ترین نوع الیاف پلاستیک است ، زیرا به طور کلی همه کاره بسیار مناسب است.

نایلون تاکنون قوی ترین فیبر مورد استفاده در نصب چمن مصنوعی است. تا 33٪ از پلی اتیلن و 26٪ از پلی پروپیلن قویتر است.

همچنین تا 40٪ از پلی اتیلن و 22٪ انعطاف پذیر تر از پلی پروپیلن است که هر دو الیاف نرم تری هستند.

نایلون به طور طبیعی بسیار سخت پوشیده است ، اما تجارت این است که یک فیبر ساینده تر از دو نمونه مشابه آن است.

اما گران تر است

مخلوط کاملی از الیاف مصنوعی این است که کاهگل پایین با استفاده از الیاف نایلون ، که سپس در ترکیب با الیاف پلی اتیلن طولانی تر کار می کنند ، تقویت شود.

برای مناطق کم قاچاق ، چمنی را انتخاب کنید که کاملاً از پلی اتیلن یا پلی پروپیلن ساخته شده باشد.

برای مناطقی که اغلب استفاده می شود ، نایلون از هر چیزی بهتر و بهتر است ، بنابراین یک چمن را انتخاب کنید که نایلون را در این نمونه داشته باشد.
2. آیا مقاوم در برابر آتش است؟
هنگام انتخاب چمن مصنوعی بسیار مهم است که با سازنده بررسی کنید که مقاوم در برابر آتش است.

در حین آتش سوزی بسیار بعید ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که شعله های آتش از طریق چمن مصنوعی شما گسترش نمی یابد.

برای بررسی اینکه آیا چمن مصنوعی مقاوم در برابر آتش است ، از سازنده انتخابی خود س askال کنید که آیا اعتبار صنعتی دارند یا خیر و همچنین با مقررات اروپا مطابقت دارند یا خیر.

طبق استاندارد UNE EN 13501-12007 ، هر محصول کف سازی تولید شده از جمله چمن مصنوعی می تواند مطابق با Cfl-s1 در آزمایش های ضد حریق برای کفپوش مقاوم در برابر آتش ارزیابی شود.

اطمینان از اینکه چمن مصنوعی انتخاب شده شما با این معیار مطابقت دارد بسیار توصیه می شود ، زیرا بدین معنی است که چمن در صورت بدترین اتفاق آتش سوزی نخواهد کرد.

3. آیا از نظر مواد مضر آزمایش شده است؟
شما ممکن است برخی از داستان ها را در مورد چمن مصنوعی حاوی مواد مضر مانند سرب شنیده باشید.

متأسفانه در گذشته برخی از این داستان ها درست بوده اند.

البته موادی مانند سرب می توانند به شدت خطرناک بوده و اثرات مضر بر روی انسان و حیوانات خانگی آنها داشته باشند.

یک نقطه شروع خوب انتخاب یک مانو چمن مصنوعی است

منبع : neograss:: موضوعات مرتبط: خرید چمن مصنوعی , ,
:: برچسب‌ها: چمن مصنوعی , خرید چمن مصنوعی , قیمت چمن مصنوعی ,
:: بازدید از این مطلب : 194
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 21 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

مزایای کیفیت سیستم های پوشش کف کلاس
دانش آموزان ممکن است کفپوشهای تمیز و غیر لغزنده ای را که در کلاس های درس آنها تعبیه شده است ، متوجه نشوند و همچنین این واقعیت که کف یکپارچه و رزین پایه لوله کشی حمام آنها نمی تواند به کنترل رشد عوامل بیماری زا کمک کند.

خواه دانش آموزان متوجه شوند یا نشوند ، خصوصیات پنهان سیستم کفپوش حیاط مدرسه با عملکرد بالا برای سالها دوام ، تمیزی و زیبایی شناسی جسورانه و زیبا بسیار مهم است.
فضاهایی متناسب با نیازهای عادات مطالعه دانش آموزان و کارمندان ، که در آنها سیستم کف پوش مناسب می تواند کمک قابل توجهی کند. کف مدرسه با رنگ روشن و ایمن می تواند به ایجاد فضای یادگیری مثبت برای کودکان خردسال کمک کند. پوشش های کف رزین با سایه های ملایم می توانند باعث افزایش تمرکز در دانش آموزان مسن نیز شوند. یک محیط تمیز و منظم تفاوت مهمی در مدرسه شما ایجاد می کند - شما حتی می توانید آرم مدرسه یا تیم خود را برای ایجاد روحیه مدرسه اضافه کنید.
علم کف سازی سیستم های کف سازی برای مدارس با کیفیت
آزمایشگاه های شیمیایی ، اتاق های مکانیکی ، انبارهای ظریف الکترونیک و امکانات تحقیقات پزشکی تنها چند مورد از مکان هایی است که به ویژگی های عملکردی خاص در پوشش کف نیاز است. حتی مناطق خدمات غذایی و میادین ورزشی چالش هایی را به وجود می آورند که فقط کف های رزینی با طراحی خوب می توانند برطرف شوند.

با تشکر از آزمایشگاه تحقیق و توسعه جامع و تیم توسعه کلاس جهانی ، خط پوشش بتن سازمانی ما یکی از جامع ترین موارد در بازار است.خرید کفپوش ورزشی مناسب برای فضاهای گسترده آزمایشگاهی و میدانی نشان می دهد که Florock یک راه حل مناسب با عملکرد بالا برای نیازهای سیستم کفپوش موسسه آموزشی شما است.

گزینه های ترمیم سیستم طبقه طبقه
با گذشت زمان ، کفپوش مدرسه می تواند خراب شود ، برش خوردگی ، مناطق ناهموار ، پوسته پوسته شدن و سایر مشکلات را نشان دهد. کف کلاس های آسیب دیده خطری برای دانش آموزان ، معلمان و بازدیدکنندگان از مرکز ایجاد می کند. ایمنی همیشه نگران کننده است و کمک به جلوگیری از لغزش ، مسافرت و سقوط یک اولویت اصلی است. علاوه بر این ، در معرض سایش روزانه ، ریختن مایعات ، مواد شیمیایی آزمایشگاهی و محصولات تمیز کننده خورنده ، مناطق کوچک کف آسیب دیده می توانند به سرعت گسترش یابند.

به لطف انتخاب گسترده محصولات Florock می توان کف مدارس را ترمیم ، نوسازی و ایمن تر و تمیزتر کرد. از ساده ترین سبک ها گرفته تا سبک های مدرن و جسورانه ، طبقه های مدرسه ای که از قبل آماده شده اند را می توان با یکی از گزینه های جدید موجود جایگزین کرد. حتی زیرلایه های بتونی که خرابی قابل توجهی را نشان می دهند معمولاً می توانند از نظر اقتصادی ترمیم شوند تا به نتیجه ای بهتر برسند. مقرون به صرفه و با دوام فوق العاده ، سیستم های کفپوش مدرسه ما می توانند ظاهر ، تمیزی و ایمنی کلی امکانات شما را مدرن کنند. پیشنهاد میکنیم مطلب ایده های خرید کفپوش برای خانه را نیز مطالعه کنید که در انتخاب کفپوش به شما کمک کند.

سیستم های کفپوش مدرسه بدون لغزش
کفپوش مدرسه در مرکز شما باید مقاوم در برابر لغزش و همچنین نگهداری آن آسان باشد. کف بدون درز این امکان را می دهد که بدون نگرانی از خطوط بهداشتی دوغاب که در کف کاشی آشکار است ، به سرعت و با کارآیی هر منطقه را بشویید و یا با ماشین بشویید. علاوه بر این ، فلوروک مزایای ویژه ای از جمله توانایی تقویت یا شیب دادن کف به داخل آشپزخانه ، حمام یا درب های کمد به شما ارائه می دهد. تمام قسمتهای کفپوش آشپزخانه را می توان متناسب با استفاده برنامه ریزی شده از فضا سفارشی کرد. دوام ، طول عمر و کیفیت مقاوم در برابر لغزش سیستم های کفپوش مدرسه ما به ایجاد یک محیط سالم و بهداشتی کمک می کند. برای کفهای بازدارنده لغزش در ورودی کف مدارس ، سالنهای اجتماعات یا اتاقهای اجتماعات ؛ شما ممکن است گزینه های جدید "لکه کاذب" فلزی را برای ظاهری جذاب و مدرن با دوام استثنایی و ارزش چرخه عمر برتر در نظر بگیرید.

منبع : florock.net:: موضوعات مرتبط: خرید کفپوش , ,
:: برچسب‌ها: کفپوش,خرید کفپوش,قیمت کفپوش,کفپوش حیاط مدرسه ,
:: بازدید از این مطلب : 198
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 20 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

هنگام انتخاب مواد کفپوش دفتر ، فرم و عملکرد باید از نکات مهم و اساسی باشند. و از آنجا که هر اتاق عملکرد متفاوتی دارد ، یک ماده کفپوش احتمالاً برای کل دفتر شما کار نخواهد کرد - آنچه در لابی کار می کند لزوماً در آشپزخانه دفتر کار شما نخواهد بود.

بهترین راه برای انتخاب مواد خرید کفپوش اداری این است که اتاق به اتاق بروید و موادی را انتخاب کنید که با عملکرد هر فضا مطابقت داشته باشد ، با ترجیحات طراحی شما مطابقت داشته باشد و با محدودیت های هزینه شما مطابقت داشته باشد.

چهار اتاق که باید هنگام انتخاب مواد کفپوش اداری در نظر بگیرید
مناطق لابی و پذیرایی
ماندگاری و طراحی موارد مهم در انتخاب مواد کفپوش برای لابی دفتر شما است. این لابی اولین چیزی است که مشتریان ، سهامداران ، فروشندگان و کارمندان جدید مشاهده خواهند کرد. بنابراین ، کفپوش محل پذیرایی شما باید اولین تأثیر خوب را ایجاد کند. همچنین باید بتواند سطح بالایی از ترافیک پا را بدون نشان دادن آن تحمل کند. در اینجا چند ماده با دوام و زیباشناختی به اندازه کافی برای استفاده در لابی شما آورده شده است:

ترازو
چوب تمام می شود
کاشی وینیل لوکس (LVT)
فضاهای اداری را باز کنید و اتاقهای شکسته کنید
کفپوش های فضای اداری باید مطابق با زیبایی مورد نظر تأسیسات شما باشد ، صدای اضافی پس زمینه را جذب کرده و در برابر ترافیک بالای پا مقاومت کنند. این باید در طراحی تاسیسات شما متصل شود و هزینه های نگهداری آن باید در بودجه شما باشد. مواد با دوام و نگهداری آسان در مناطق عمومی اداره بهتر است. در اینجا چند ماده وجود دارد که در مناطق عمومی دفتر کار می کنند:

فرش
LVT
اتاق کنفرانس
اتاق های کنفرانس زمینه جلسات مهم با کارمندان بالقوه ، مشتریان و سهامداران است. به همین دلیل ، نمی توان از طراحی در اتاق های کنفرانس چشم پوشی کرد - انتخاب بهترین چمن مصنوعی باغچه شما باید تأثیر خوبی ایجاد کند و متناسب با زیبایی کلی طراحی اتاق باشد. اگرچه در هنگام انتخاب کفپوش ، دوام باید همیشه مورد توجه قرار گیرد ، اما برای اتاقهای کنفرانس از اهمیت کمتری برخوردار است زیرا در مقایسه با مناطق مشترک دفتر کار شما ، ترافیک پا کمتر است. طراحی باید مهمترین نگرانی شما باشد. در اینجا چند ماده وجود دارد که در مناطق عمومی دفتر کار می کنند:

چوب تمام می شود
فرش لوکس
LVT
مناطق آشپزخانه
در هنگام انتخاب کفپوش برای آشپزخانه دفتر کار ، مقاومت در برابر لغزش ، نشت و مقاومت در برابر آب باید بسیار مهم باشد. کفپوش آشپزخانه باید به راحتی تمیز ، نگهداری و تعمیر شود ، زیرا نشت و نشت معمول است و تمیز کردن در مناطق تهیه غذا ضروری است. در اینجا چند ماده وجود دارد که در منطقه آشپزخانه شما کار می کنند:

کاشی معدن
LVT
مشمع کف اتاق
توصیه های فوق تنها چند مورد از بهترین گزینه ها برای هر اتاق است - گزینه های مواد شما تقریباً بی حد و حصر هستند. با در نظر گرفتن طراحی و بودجه شما ، پیمانکار کفپوش شما باید بتواند شما را به سمت بهترین مواد کفپوش برای هر منطقه مشخص از دفتر کار شما راهنمایی کند.
ایجاد یک طرح اصلی کف مناسب

آیا کفپوش شما طول عمر کامل خود را دارد؟ این استراتژیهای اثبات شده صنعت ، به مدیران تسهیلات کمک می کند تا سیستمهای کفپوش اداره جات را برای سالهای آینده تمیز ، ایمن و قابل اعتماد نگه دارند.

راهنمای ما را بارگیری کنید

پنج بهترین گزینه کفپوش اداری
اکنون که دانستید چه مواد کفپوش ممکن است برای هر منطقه از دفتر کار شما مناسب باشد ، باید نگاه دقیق تری بیندازید که کدام مواد متناسب با تنظیمات طراحی و محدودیت های هزینه شماست.

ترازو
Terrazzo یک سیستم کفپوش بدون درز LEED-دوستانه است که به دوام و قابلیت استفاده در طراحی آن مشهور است. این تقریباً بی حد و حصر گزینه های رنگی و طراحی را ارائه می دهد ، مناسب برای شرکت هایی که می خواهند با یک آرم سفارشی یا الگوی منحصر به فرد که یادآور کاشی های مرمر سطح بالا است ، از بازدید کنندگان استقبال کنند. از آنجا که تمیز کردن و نگهداری آسان ترازو است ، ارزش زیادی نیز در طول زندگی دارد. در صورت نصب و نگهداری صحیح ، تراسو می تواند برای دهه های آینده دوام داشته باشد.

چوب تمام می شود
کفپوش های تجاری چوبی مانند چوب های جامد جامد ، چوب های سخت مهندسی شده و کف های چوب های قفل دار ، جلوه ای زیبا برای تحت تأثیر قرار دادن بازدیدکنندگان در لابی و فضاهای اتاق کنفرانس ایجاد می کنند. اگرچه چوب سخت به اندازه نمونه های مصنوعی آن مقرون به صرفه نیست ، اما برای برخی از طرح های طراحی ظاهری کلاسیک ارائه می دهد. چوب سخت مهندسی شده یک جایگزین سازگار با محیط زیست برای کفپوش چوب سخت است و تقریباً همان دوام و مزایای طراحی را دارد.

کاشی وینیل لوکس (LVT)
کاشی وینیل و به ویژه کاشی و چمن مصنوعی برای پارکینگ مناسب برنامه های اداری است. LVT فوق العاده بادوام است ، نگهداری آن آسان و همه کاره است. با طیف گسترده ای از اتمام و گزینه های طراحی ، تقریباً در هر طرح طراحی یکپارچه می شود ، و آن را کاملاً مناسب برای هر اتاق در دفتر کار خود می کند.

فرش
کاشی فرش و کف کاغذ فرش گزینه های خوبی برای جذب صدا و دوام آن هستند ، مانند مکان هایی که در فضای باز هستند و اتاق های مشترک. فرش از نظر زیبایی ، سازگار با محیط زیست و با دوام است. فرش Broadloom در جلو ارزان تر است اما نگهداری آن به اندازه کاشی فرش آسان نیست. برای اینکه بدانید کدام گزینه برای شما مناسب است ، به راهنمای ما برای فرشهای تجاری مراجعه کنید.

کاشی معدن
کاشی معدن استاندارد صنعتی برای کیت تجاری است.

فضاهای چن ، و برای دهه ها بوده است. ارزش مادام العمر عالی را فراهم می کند - کاشی معدن ارزان نصب می شود و طبیعت آن بادوام است. کاشی معدن به راحتی تمیز و نگهداری می شود و در برابر نشت و ترافیک شدید پا که معمولاً در مناطق آشپزخانه وجود دارد ، مقاومت می کند.

شما باید مواد کفپوش دفتر را با توجه به اتاق ، عملکرد ، تنظیمات طراحی و البته هزینه انتخاب کنید. یک پیمانکار کف سازی باید بتواند شما را به سمت موادی هدایت کند که نه تنها متناسب با این شرایط باشند ، بلکه بهترین وزن مادام العمر را هنگام وزن کردن هزینه های نصب و نگهداری ارائه می دهند. برای یادگیری نحوه کاهش هزینه ها ، درک ارزش و شناسایی پیمانکاران با کیفیت ، راهنمای خریدار ما برای پیمانکاران کفپوش امروز را بخوانید.

منبع : spectracf:: موضوعات مرتبط: خرید کفپوش , خرید چمن مصنوعی , ,
:: برچسب‌ها: کفپوش , خرید کفپوش , چمن مصنوعی , قیمت چمن مصنوعی , چمن مصنوعی پارکینگ ,
:: بازدید از این مطلب : 220
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 19 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

اکنون که هوا دوباره ما را مجذوب بیرون می کند ، بسیاری از آلمانی ها منتظر شبهای معتدل تابستانی و باربیکیو در باغ خود هستند. اما هرکسی آنقدر خوش شانس نیست که باغ چمن کاری خود را داشته باشد. در مجموع 57 درصد از مردم آلمان باغ ندارند ، اما تابستان را در بالکن خود تجربه می کنند. با این حال ، این دلیلی ندارد که مجبور شوید بدون یک چمن سبز زیبا کار کنید. بهترین ویژگی های چمن فوتبالی ، روش عالی برای ایجاد واحه ای آرام از سبز حتی در یک منطقه کوچک است. در این وبلاگ گام به گام توضیح می دهیم که اگر می خواهید چمن مصنوعی را در بالکن بگذارید باید در نظر داشته باشید و اینکه در آخر چگونه می توانید به راحتی یک باغبان چمن مصنوعی شوید.

 

برای بالکن چمن مصنوعی خود چه چیزی نیاز دارید؟

آیا دوست دارید بالکن سبز خود را داشته باشید؟ در اینجا لیستی از مواردی که باید قبل از شروع چیدن چمن مصنوعی در بالکن خود داشته باشید ، آورده شده است:
یک قانون تاشو
دستگاهی مجهز به اینترنت که می توانید با آن دستورالعمل های عملی گام به گام تخمگذار چمن مصنوعی را فراخوانی کنید
یک چاقوی تیز فرش برای برش فرش چمن
خلق و خوی خوب و یک نوشیدنی خنک همراه با نی
چمن مصنوعی برای بالکن

همه چیز مفهومه؟ سپس می توانید چمن مصنوعی مناسب بالکن خود بگذارید! اول از همه ، مهم است که بالکن را اندازه گیری کنید. چمن مصنوعی ما می تواند توسط متر در دو بعد مختلف (2 متر و 4 متر) سفارش داده شود ، به طوری که دیگر نیازی به تنظیم نیست و تلفات کمی از برش وجود دارد. در هنگام انتخاب فرش چمن مناسب برای بالکن ، مطمئناً خوشحال خواهیم شد که شما را راهنمایی کنیم. بسته به اینکه چقدر کیفیت و ظاهر طبیعی چمن مصنوعی شما اهمیت دارد ، قیمت فرش چمن برای بالکن شما می تواند بسیار متفاوت باشد. برای بودجه اندک ، چمن مصنوعی London New را با کمتر از 20 یورو برای هر متر مربع پیشنهاد می کنیم. این چمن مصنوعی برای بالکن ها بسیار مقاوم ، رنگی و عاری از آلاینده هایی مانند سرب است ، به طوری که کودکان و حیوانات خانگی نیز می توانند از بالکن تازه کاشته شده لذت ببرند. اگر به دنبال چمن مصنوعی با کیفیت عالی و عالی هستید ، یک نامزد شایسته را در چمن مصنوعی بالکن لوکس ما پیدا خواهید کرد. این فرش چمن مصنوعی مخصوص بالکن ساخته شده و از نظر نرمی و اصالت بی نظیر است.

و بهترین؟ حتی در روزهای گرم تابستان نیازی نیست نگران لکه های قهوه ای در بازار و بورس چمن مصنوعی باشید. و پس از تعطیلات ، تعطیلات در بالکن خود ادامه می یابد بدون اینکه قبلاً چمن بزنید.
فرش چمن مخصوص بالکن را بصورت آنلاین سفارش دهید
اگر دوست دارید چمن مصنوعی مخصوص بالکن خود داشته باشید ، می توانید به راحتی از طریق Kunstrasen.de مواد لازم را بصورت آنلاین سفارش دهید. آیا می خواهید قبل از خرید آنلاین فرش چمن با کیفیت بالا برای بالکن خود ، خود را در کیفیت ما متقاعد کنید؟ سپس فقط یک نمونه رایگان بخواهید!

چمن مصنوعی برای بالکن به عنوان گسترش منطقه زندگی
با فرشهای چمن کاری با کیفیت بالا برای بالکن خود نه تنها واحه ای سبز ایجاد می کنید ، بلکه فضای زندگی خود را نیز گسترش می دهید. چمن مصنوعی موجود در بالکن شما را به پابرهنه دویدن دعوت می کند و کودکان می توانند بیرون و روی یک سطح گرمتر بازی کنند. به لطف چمن مصنوعی مخصوص بالکن خود ، شما به طور خودکار حتی بیشتر وقت خود را در فضای باز سپری خواهید کرد.

فرش چمن برای تراس
شما نه تنها می توانید بالکن خود را با فرشهای چمن سبز خود سبز کنید ، بلکه ما برای تراس خود چمن مصنوعی نیز ارائه می دهیم. مطمئناً اگر سوالی دارید یا درخواست خاصی دارید یا فقط می خواهید ما را بشناسید خوشحال می شویم.

منبع : https://www.kunstrasen.de/blog/kunstrasen-auf-dem-balkon:: موضوعات مرتبط: خرید چمن مصنوعی , ,
:: برچسب‌ها: چمن مصنوعی , خرید چمن مصنوعی , بهترین چمن مصنوعی , قیمت چمن مصنوعی برای بالکن ,
:: بازدید از این مطلب : 204
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

كفپوش هاي چوب سخت يكي از محبوب ترين انواع كفپوش هستند ، زيرا ارزش فروش مجدد خانه ها را افزايش مي دهند و روند كار را زيباتر مي كنند. اما در انتخاب و نصب كفپوش چوبي موارد زيادي وجود دارد كه بايد در نظر داشته باشيد ، از جمله نوع ، اندازه و هزينه. سپس ما در مورد كفهاي چوبي صحبت خواهيم كرد ، بنابراين شما مي دانيد كه در صورت تمايل به نصب آنها در خانه خود ، گزينه هاي شما چيست.

فهرست مطالب

1 كف چوبي
2 نحوه خريد بهترين كفپوش چوب سخت
3 نوع كف چوبي
4 اندازه صحيح را انتخاب كنيد
5 نمايي از كفهاي چوب سخت پيدا كنيد
6 نصب
كف چوبي
كف هاي چوب سخت مي توانند از انواع مختلفي از چوب مانند بامبو ، بلوط يا ساج تشكيل شوند. صرف نظر از نوع ، تمام كف هاي چوبي رنگ آميزي مي شوند تا رنگ غني آنها برجسته شود و براي جلوگيري از خراشيدگي ، فرورفتگي و آسيب هاي ديگر مهر و موم شده اند. كف هاي چوب سخت به عنوان نرم تا سخت طبقه بندي مي شوند ، اما چوب سخت نرم تر هنوز كاملاً سخت است.


با گذشت زمان ، حتي سخت ترين موكت كناره اي نيز شروع به ساييدگي مي كنند. به جاي اينكه بخواهيد آن را تعويض كنيد ، مانند يك فرش ، مي توانيد يك كف چوبي را دوباره رنگ كنيد و آن را به شكل اوليه برگردانيد. هزينه نقاشي يك چوب سخت بسيار كمتر از خريد و نصب يك چوب سخت است.

كف چوبي
نحوه خريد بهترين كفپوش چوب سخت
براي يافتن كف چوب سخت مناسب براي نيازهاي خود ، بايد عواملي مانند هزينه ، حركت پا و نوع آن را بسنجيد. به عنوان مثال ، هرچه چوب سخت تر باشد ، احتمال آسيب ديدن آن كمتر است ، اما استفاده از چوب سخت تر نيز هنگام نصب دشوارتر است ، كه اين مي تواند به معني هزينه نصب بالاتر باشد.

عامل ديگري كه بايد در نظر گرفت موقعيت خاك و نوع ترافيك مورد انتظار در اين منطقه است. براي مثال منطقه اي كه داراي ترافيك بالا است بهترين نوع چوب است. بخشهاي زير موارد اصلي را كه بايد در هنگام انتخاب كف چوب هاي جنگلي مورد توجه قرار گيرد ، جمع بندي مي كنند.

انواع كف چوبي
شما مي توانيد از بين دو نوع كف چوب جامد انتخاب كنيد: جامد و ساختگي يا ساختگي. خريد انواع چمن مصنوعي روي پشت بام جامد فقط يك نوع دارد ، در حالي كه كفپوش چوب سخت از لايه هاي چوب ساخته مي شود ، معمولاً در زاويه درست. هنگام انتخاب بين كفهاي جامد و پارچه اي ، عوامل زير را در نظر بگيريد.

كف چوبي
كفهاي جامد را مي توان چندين بار تجديد كرد ، در حالي كه كفهاي پارچه اي ، بسته به ضخامت چوب سخت ، فقط مي توانند دو يا سه پايان را تحمل كنند. بنابراين ، كفهاي جامد مي توانند چندين دهه بيشتر از كفهاي پارچه اي دوام داشته باشند.

كف هاي ساخته شده يا ساخته شده فني تر هستند و مي توانند در محيط هاي بيشتري نسبت به كف هاي جامد نصب شوند. در حالي كه كفهاي پارچه اي مي توانند روي بسياري از سطوح شناور شوند ، در بتن گير كنند يا در زيرزمين فرو روند ، كفهاي جامد بايد به ميخ ميخكوب شوند يا منگنه شوند و نبايد به دليل نوسانات رطوبت ، مانند زيرزمين ها زير درجه نصب شوند.

كف هاي جامد از كف پارچه اي كمي گران ترند اما در بيشتر موارد اختلاف قيمت اندك است.

اندازه مناسب را انتخاب كنيد
اندازه ميز مسئله مهم ديگري است. تخته هاي باريك قيمت كمتري دارند ، اما بسياري از آنها زيبايي تخته هاي عريض تر را ترجيح مي دهند ، كه باعث كاهش ميزان درزهاي كف مي شود. همين ايده در مورد تخته هاي بزرگتر و بزرگتر نيز صدق مي كند. هرچه تخته بزرگتر و بزرگتر باشد ، گرانتر آن در هر متر مربع است و درصد كفپوش اضافي شما براي اطمينان از مناسب بودن در اتاق شما بيشتر است. يك اقدام اساسي اين است كه 10٪ متر مربع بيشتر از آنچه نياز داريد خريداري كنيد ، اما بسته به شكل اتاق مي توان اين مقدار را افزايش داد.

نمايي از كفهاي چوب سخت پيدا كنيد
شما بايد اطمينان حاصل كنيد كه در مورد شركتهايي بورس چمن مصنوعي كه كف چوبي شما را به شما مي فروشند تحقيق كرده و خواص مختلف را با ساير شركتهايي كه محصول مشابه را به شما ارائه مي دهند مقايسه كنيد. برخي از ارائه دهندگان در كفپوش ارزان تخصص دارند و برخي ديگر طيف گسترده اي از قيمت ها را ارائه مي دهند.

شما همچنين بايد به دنبال بررسي مواردي مانند ضمانت نامه ، هزينه حمل و نقل و پشتوانه هاي موجود باشيد. علاوه بر بررسي مشتري ، بايد نظرات پيمانكاران را بخوانيد كه ممكن است ديدگاه شخصي را كه اغلب كف هاي چوب سخت را اداره مي كند ارائه دهند.

كف چوبي
نصب و راه اندازي
كف هاي چوبي جامد با استفاده از ميخ يا منگنه در زيرزمين نصب مي شوند كه محدوديت بيشتري نسبت به طبقه هاي پيش ساخته يا پيش ساخته دارد كه مي توان از روش هاي مختلفي ميخ ، چسب و يا مبلمان تهيه كرد.

اسلايدها ، از جمله بتن. هنگامي كه بين كفپوش هاي جامد يا پارچه اي تصميم گرفتيد ، بايد تعيين كنيد كه آيا مي خواهيد آن را خود نصب كنيد يا يك متخصص را براي انجام آن استخدام كنيد.

در حالي كه نصب كف خود صرفه جويي قابل توجهي مي كند ، اما مي تواند كف چوب سخت را باطل كند. علاوه بر اين ، نصاب هاي حرفه اي به طور كلي كار خود را تضمين مي كنند ، به شما اطمينان مي دهند كه درست انجام مي شود.

منبع : decoora:: موضوعات مرتبط: خرید موکت , خرید چمن مصنوعی , ,
:: برچسب‌ها: موکت , چمن مصنوعی , بهترین موکت , خرید چمن مصنوعی , بورس موکت , بازار چمن مصنوعی ,
:: بازدید از این مطلب : 175
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 15 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

آیا می خواهید کف اتاق خواب کودکان خود را پیدا کنید؟ بسیاری از گزینه های کفپوش اتاق کودکان وجود دارد اما باید هنگام انتخاب برای کودکان مراقب باشید زیرا آنها با مشکلات زیادی مانند لغزش ، ریزش ، ریختن و ترافیک شدید پا مواجه می شوند. اگر کودکی لغزید و زمین خورد ، باید به دنبال کاری باشید که با دوام باشد اما به همان شیوه ، باید از تنظیمات لازم مراقبت شود.

جنبه مهم دیگری که باید نگران آن باشید این است که کفپوش انتخابی شما فعلاً و بعداً وقتی کودک بزرگ شد هدف شما را تأمین می کند. بنابراین بسیار مهم است که قبل از تعیین کف پوش هایی که برای کودک انتخاب می کنید ، تحقیقات کافی انجام شود.

ما می دانیم که انتخاب چقدر استرس آور است بنابراین ما تحقیقاتی را برای شما انجام داده ایم و با گزینه های کفپوش اتاق خواب کودک برای اتاق خواب کودک شما روبرو شده ایم. در زیر می توانید گزینه ها را بخوانید و بهترین گزینه ها را برای کودک خود انتخاب کنید.

گزینه های کف اتاق خواب کودک شما:
موکت:
این اولین گزینه کفپوش است که هنگام انتخاب گزینه های کف اتاق کودک به ذهن شما خطور می کند. اگر بچه ها از نوع کسانی هستند که روی زمین می نشینند و بازی می کنند ، موکتها بهترین گزینه هستند زیرا بسیار راحت هستند. اگر بچه های کوچکی دارید بهترین گزینه این است که به سراغ موکتهایی با الگوی کوچک بروید زیرا این امر به شما کمک می کند تا لکه های ناشی از ریزش های روزمره را بپوشانید. موکتهای دارای حلقه های کوچک نیز در اتاق کودک معجزه می کنند زیرا این نوع موکت گرد و خاک جمع نمی کند.

ورقه ورقه:
با وجود بچه ها در اطراف ، کف شما بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین شما باید به دنبال گزینه ای برای کف باشید که گران نباشد و نصب آن آسان باشد. کفپوش لمینت با توجه به تمام نکات بالا گزینه خوبی است. آنها با دوام هستند و همچنین در برابر خراش مقاوم هستند. کف های چند لایه گزینه خوبی برای اتاق خواب بچه ها است. حتی اگر کسل کننده و فرسوده به نظر برسد ، تغییر کفپوش خود بدون مشکل با هزینه آسان است.

چوب سخت:
کف های چوب جامد یکی دیگر از گزینه های اتاق خواب کودک است زیرا دارای استحکام بالایی هستند و می توان آنها را دوباره اصلاح کرد. حتی اگر ترافیک بیش از حد پا وجود دارد یا آنها با ماشین یا دوچرخه خشن بازی می کنند ، شما فقط با پرداخت کف خود می توانید ظاهر قدیمی را بازیابی کنید. محصولات سبز مانند کف بامبو یا کف چوب پنبه نیز گزینه خوبی است و این همچنین مفهوم چیزهای دوستدار محیط زیست و اهمیت آن را به کودک شما می آموزد.

تخته های وینیل:
گزینه دیگر این است که به دنبال تخته های وینیل بروید ، با توجه به اینکه آنها قوی هستند ، نگهداری آنها آسان است و یک محصول ضد حساسیت است. آنها برای بچه ها بی خطر هستند.

یافتن بهترین طبقات کاری دشوار است همانطور که باید در نظر بگیرید ، سن کودک ، نحوه بازی کودک و مدت زمانی که در اتاق می گذراند. اگر کودک در مرحله خزیدن است باید به دنبال چیزی بروید که مانند موکت صاف و نرم باشد. و هنگامی که آنها رشد کردند ، باید کفپوش هایی را پیدا کنید که مستحکم باشند و بتوانند در برابر ترافیک شدید پا مقاومت کنند. هر آنچه را که انتخاب می کنید ، نباید فراموش کنید که آنها کف کفپوش را پشت سر می گذارند ، بنابراین شما باید آنچه را دوست دارید و در آن راحت باشند انتخاب کنید.

نوع کفپوش هایی که برای اتاق خواب کودک انتخاب می کنید در کل محیط تأثیر خواهد داشت. این بدان معناست که هنگام سنجیدن گزینه های خود ، باید بر روی ویژگی های مختلف تمرکز کنید.


کیفیت کف و همچنین ظاهر ، احساس و بافت آن بر چگونگی تعامل کودک با اتاق تأثیر می گذارد. شما همچنین باید نگران باشید که بعضی از طبقات باعث ایجاد بو یا آسیب رساندن به کیفیت هوا در فضا با انتشارهای مختلف شوند.

ویدئوی ویژه
موکت
موکت یک انتخاب سنتی ایده های خرید کفپوش برای خانه است و به خصوص در اتاق کودکان معمول است. این امر عمدتا به این دلیل است که کاملاً نرم و نرم است ، که به آن اجازه می دهد به عنوان یک بالشتک در زیر کل محیط عمل کند. این سطح راحتی لمسی را برای فضا فراهم می کند ، در عین حال به جلوگیری از صدمات با استفاده از بالشتک و زمین خوردن کمک می کند. برای افزایش این اثر می توان موکت ضخیم تری نیز خریداری کرد.

یکی دیگر از مزایای موکت در اتاق کودک این واقعیت است که می تواند به عنوان یک بافر عایق در کل کف عمل کند. این به شما کمک می کند تا برخی از نویزهای محیطی که می تواند در اثر بازی ، پایکوبی و پریدن کودکان در اتاق ایجاد شود. داشتن آن لایه عایق موکت به ویژه هنگامی که اتاق کودک در سطوح بالای خانه واقع شده باشد بسیار مهم است.


با این حال ، برخی از معایب نیز وجود دارد. بچه ها کثیف هستند و تمیز نگه داشتن موکت به طرز مشهوری دشوار است. به راحتی لک می زند و آلودگی را حفظ می کند ، به این معنی که رنگ های روشن تر و یکدست در این فضاها ایده بدی است. در همان زمان ، الیاف موجود در موکت تمایل به جذب و نگهداری خاک و گرد و غبار دارند که می تواند به کیفیت هوا در منطقه کمک منفی کند. اگر نشت رخ دهد و به سرعت با آن مقابله نشود ، می توانید با مشکلات کپک نیز مواجه شوید.


چوب پنبه
چوب پنبه یک انتخاب کاملاً منحصر به فرد برای اتاق کودک است که می تواند بسیاری از کیفیت های موکت را بدون اکثر اشکالات فراهم کند. هنگام نصب ، چوب پنبه به طور طبیعی نرم و در زیر پاهای شما باز می شود و با خرید مواد کاشی ضخیم تر ، می توان آن را حتی نرمتر کرد. این در حالی است که کاملاً شبیه چوب سخت سخت تر است.

اما برخلاف موکت ، کف چوب پنبه ضد میکروبی است و این ماده به طور طبیعی رشد کپک و سایر میکروارگانیسم ها را دفع می کند. همچنین ضد الکتریسیته ساکن بوده و باعث دفع آلودگی و گرد و غبار شده و باعث تمیزتر شدن و سالم تر شدن اتاق به طور طبیعی می شود. در صورت نصب و مهر و موم شدن ، تقریباً در برابر لکه ها قابل نفوذ نیست ، و تعمیر و نگهداری معمولاً فقط به صورت متناوب یا جاروبرقی انجام می شود.

چند اشکال نیز وجود دارد. چوب پنبه بسیار نرم است ، به این معنی که می تواند به راحتی آسیب ببیند. اگر حیوانات خانگی دارید ، مخصوصاً سگهای بزرگ ، ناخن های بدون تراش آنها می تواند سطح کف چوب پنبه را خراشیده و از بین ببرد. لبه نوک تیز اسباب بازی های چمن مصنوعی برای اتاق کودک همچنین می تواند باعث پارگی ، پارگی و جوش خوردن مواد شود. با استفاده از کاشی چوب پنبه ، که می تواند در صورت لزوم جایگزین شود ، می تواند تا حدودی جبران شود.

لاستیک
لاستیک کف پوش است که معمولاً در زمین های بازی مورد استفاده قرار می گیرد زیرا ماده ای بسیار نرم ، پربازده و بالشتک است که قادر به ضربه زدن و سقوط از فاصله های حتی متوسط ​​است.

کف های لاستیکی نیز بسیار مقاوم هستند و می توانند در برابر آسیب ناشی از پارگی ، پارگی ، خراش و ماسوره بسیار بهتر از سطح نرم آن مقاومت کنند. این امر با این واقعیت همراه است که نگهداری کم ، تمیز کردن آن آسان و لکه گیری آن سخت است و باعث شده در اتاق کودکان بسیار محبوب باشد.

یک اشکال بزرگ که تقریباً در تمام کف اتاق های کودکان وجود دارد چسبی است که برای محکم کردن آن در کف کار استفاده می شود. این امر غالباً تعداد کمی انتشار سمی ایجاد می کند که می تواند کیفیت هوا را مختل کند. با لاستیک ، در بیشتر موارد لازم نیست از چسب استفاده کنید. در عوض ، کشش طبیعی مواد (که مانع از لیز خوردن بچه ها نیز می شود) آن را در کنار وزن متراکم جرم خود نگه می دارد.

با این حال ، این یکی از گران قیمت ترین مواد کفپوش است که می توانید در مقایسه با وینیل و سایر گزینه های پوشش انعطاف پذیر انتخاب کنید. لاستیک همچنین می تواند بوی بسیار چشمگیری داشته باشد. این ماده مضر نیست ، زیرا این مواد طبیعی است ، اما ممکن است برای برخی از کودکان تا حدی تحریک کننده باشد ، بنابراین ممکن است بخواهید قبل از تصمیم گیری ، واکنش آنها را به نصب کف کف لاستیکی آزمایش کنید.

وینیل انعطاف پذیر
وینیل ارزان است ، نگهداری کمی دارد ، در برابر لکه ها مقاوم است ، در برابر آب مقاوم است و از طریق پاره شدن یا پارگی ، آسیب دیدن آن بسیار سخت است. از بسیاری جهات ، این ماده ایده آل برای ایستادگی در برابر سختگیری هایی است که کودکان می توانند در کف اتاق خواب وارد کنند.

اشکال وینیل این است که طبیعی نیست و نسبتاً برای محیط زیست مضر است. با تولید آن سمومی ایجاد می شود که یا ذخیره می شوند یا در اتمسفر آزاد می شوند ، در عین حال سوخت می سوزانند و از منابع غیر قابل تجدید استفاده می کنند. برخی از کف های وینیل با کیفیت پایین نیز برای چند روز یا هفته ها پس از نصب ، مواد شیمیایی آلی فرار دارند که می تواند کیفیت هوای داخلی اتاق خواب کودک را کاهش دهد.

منبع 1 : expressflooring

منبع 2 : thespruce:: موضوعات مرتبط: خرید کفپوش , خرید چمن مصنوعی , ,
:: برچسب‌ها: کفپوش , خرید کفپوش , قیمت چمن مصنوعی , بهترین موکت , خرید موکت , موکت ,
:: بازدید از این مطلب : 350
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 13 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

معرفی موکت های اداری
موکت های اداری هنگام انتخاب نوع کفپوش دفتر ، در بالای لیست بسیاری از مشاغل قرار دارند. با انتخاب های طراحی درخشان ، ویژگی های صوتی عالی و انبوه مزایای دیگر که همه جعبه های مناسب را بررسی می کند ، موکتهای اداری همیشه یک انتخاب مناسب برای کفپوش تجاری هستند. اما این را از ما بگیرید که انتخاب موکت های اداری مناسب برای هر یک از پروژه های شما ممکن است به آسانی آنچه که به نظر می رسد آسان نباشد. گزینه های خارق العاده بسیاری وجود دارد که فاکتورهای زیادی را باید در نظر گرفت. بنابراین ، ما یک راهنمای جامع تهیه کرده ایم تا شما را در کل مراحل انتخاب بهترین موکت برای پذیرایی راهنمایی کنیم.

راهنمای نهایی موکتها را بارگیری کنید

چرا موکتهای اداری یک گزینه عالی برای فضاهای اداری است
موکتهای اداری که به شما امکان آزادی و انعطاف پذیری بیشتر در خلاقیت و طراحی را بیش از هر ماده کف دیگر می دهد ، انتخاب مناسب برای هر پروژه طراحی دفتر است. با فناوری های جدید رنگی با سرعت بالا ، تولید کنندگان موکت سفارشی ابزاری را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید تقریباً هر چیزی را روی مواد با کیفیت بالا با قیمت مناسب ایجاد کنید. کفپوش بخش مهمی از هر پروژه طراحی است ، که شامل درصد عظیمی از فضای اداری است. موکت های اداری عالی شما را قادر می سازند با ایجاد طرحی که مارکی را که برای آن کار می کنید ، از این فضا به نفع خود استفاده کنید و فرشی برای استفاده در دفتر به دلیل قابلیت جذب و بهبود ، عملی ترین انتخاب کفپوش برای یک محیط کار روزمره است. صدا در یک طرح باز دفتر.

موکتهای اداری-توسط-ege-in-copenhagen
چگونه بهترین موکت های اداری را انتخاب کنیم
طراحی یک فضای اداری می تواند یک پروسه طولانی باشد که بخشی از آن شامل انتخاب موکت مناسب دفتر است. انتخاب موکت مناسب برای دفتر کار بعدی خود مستلزم ارزیابی فضای کاری و در نظر گرفتن فاکتورهای متعددی است که می تواند انواع موکتتجاری را تحت تأثیر قرار دهد. در اینجا چند سوال وجود دارد که می توانید هنگام انتخاب موکتبرای استفاده در مطب از خود بپرسید.

موکتاداری چقدر باید دوام داشته باشد؟
اول کار های مهم. مشخص کنید که طول عمر موکتاداری باید چقدر باشد. یک قانون اساسی: هرچه اجاره نامه طولانی تر باشد ، کیفیت موکتبالاتری نیز لازم است.

یک موکتبا کیفیت تجاری امید به زندگی 10-30 سال دارد و تا زمانی که به درستی نگهداری شود به شکل نوک آن باقی می ماند.

چگونه از فضاهای مختلف دفتر استفاده می شود؟
در مرحله بعد ، تعیین کنید که هر منطقه اداری از نظر ترافیک پا و حرکت مبلمان چه مقدار استفاده می شود. دفاتر خصوصی و اتاق های کنفرانس به دلیل استفاده متوسط ​​ممکن است به مقاومت کمتری در برابر موکتنیاز داشته باشند ، در حالی که راهروها و مکان های مشترک معمولاً مورد استفاده سنگین قرار می گیرند. اینها موارد مهمی است که باید هنگام انتخاب بهترین موکتاداری برای محل کار خود در نظر بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگیهای عملکرد موکت های مختلف اداری برای سطوح مختلف استفاده بیشتر بخوانید.

این موکتدر یک فضای اداری واقعی چگونه خواهد بود؟
نورپردازی می تواند موکت های اداری شما را به طریقی بیش از یک مورد تحت تأثیر قرار دهد و باعث تغییر شکل و ظاهر طراحی شما به طور کامل شود. گرفتن نمونه های موکتاداری در محل به شما این امکان را می دهد که موکترا در زیر نور دفتر مشاهده کنید و همچنین در فضایی که فعالیت می کند دید خود را زنده کنید. مشتری شما به شما اعتماد می کند تا یک چیز جالب را طراحی کنید ، پس چرا با آوردن برخی از نمونه های موکتاداری برای نشان دادن حضوری به آنها طعم استعداد خلاقیت خود را نمی چشید.

موکتاداری-الهام-توسط-ایج
موکتاداری تجاری چقدر می تواند لکه هایی مانند ریختن قهوه را کنترل کند؟
انتخاب موکتهای مختلف برای مناطق مختلف ، از جمله سفره خانه ها و راهروهایی که باعث ترافیک شدید پا و نوشیدن قهوه می شوند ، ضروری است. وقتی کسی به ناچار فنجان قهوه خود را می ریزد یا روی کفش هایش خاک می ریزد ، بهتر است انتخاب های رنگی در محدوده متوسط ​​داشته باشد ، که می تواند جمع شدن روزانه خاک و لکه های موکتهای دفتر را خاموش کند.

لکه اصلی موکت هایتان را کشف کرده اید؟ برای راهنمایی تخصصی در مورد تمیز کردن لکه های موکت مناسب فضای مسکونی، این راهنما را بخوانید.

موکتاداری-با-لکه خون
عملکرد این موکتدر یک فضای کاری چگونه است؟
پشتی کوسن راحتی و عملکرد موکترا بهبود می بخشد ، زیرا تأثیر ترافیک پا را جذب می کند ، باعث می شود الیاف موکتدر فضای کار بهتر به نظر برسند و دوام بیشتری داشته باشند. پشتی موکتبرای استفاده در مطب نه تنها در پا راحت است ، بلکه به دلیل توانایی آن در بهبود آکوستیک ، در گوش نیز راحت است. با تأمین کننده موکتخود مشورت کنید تا مطمئن شوید که پشتوانه مناسب موکترا برای هر منطقه در ساختمان اداری مشخص کرده اید.

نقش پشتی موکتبرای استفاده در دفتر
آیا باید نقشه کف سازی ایجاد کنم؟
تهیه یک طرح دقیق قرار دادن موکتمی تواند باعث کاهش اشتباهات و تأخیرهای تاسیسات موکتدر محیط های بزرگ اداری شود. برای اطمینان از عملکرد روان همه اجزای سازنده ، از کفپوش خود اطمینان حاصل کنید.

چگونه می توانم برای نصب موکتاداری آماده شوم؟
قبل از نصب موکتاداری جدید ، تمام جزئیات موجود را با تأمین کننده موکتو نصاب موکتاداری قبل از تحویل تأیید کنید. یک برنامه لجستیکی داشته باشید

و تأخیرهای احتمالی مانند 24 ساعت زمان انتظار برای نشستن موکتپهن بر روی تخت قبل از نصب و اینکه آیا بعد از نصب فضا به مدت 48 ساعت یا بیشتر به دلیل نوع چسب استفاده می شود ، را در نظر بگیرید.

اشتباهات پرهزینه در مرحله نصب معمول است ، مگر اینکه اقدامات دقیق انجام شود. شما نمی خواهید این اتفاق با پروژه شما بیفتد. درعوض ، می خواهید نتایج خیره کننده را تحسین کنید.

موکت های اداری و موافقان
نمی توان انکار کرد که گزینه هایی مانند چوب سخت ، بتن صیقلی یا کاشی می تواند یک انتخاب عالی برای بسیاری از فضاهای کف باشد ، بنابراین ، چه زمانی و چرا ممکن است موکتهای اداری گزینه ایده آل برای یکی از پروژه های طراحی دفتر شما باشد؟ موکت های اداری و گزینه های کفپوش سخت چه مزایایی دارند؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

به طور کلی ، گزینه های کفپوش سخت فاقد تنوع سبک ، طرح ، بافت و انواع ساختاری است که با همتای موکتهای آنها موجود است. اگر موکتبا کیفیت مناسب نصب و نصب شود ، مزایای فراوانی را برای یک فضای کاری به وجود می آورد که بیش از ظاهر فیزیکی است.

تطبیق پذیری طراحی
"هر موکتیک کار هنری است و اگر آزادی طراحی نبود که با طراحی های سفارشی مجاز بودیم ، بعد فوق العاده ای را در اتاق از دست می دادیم."

Mikkel Küster ، طراح داخلی MAKVäRK

طرح موکتاداری-با-کاشی-فرش-و-فرش-مخمل خواب دار
کار با یک تولید کننده موکتبرای مصارف تجاری یا خانگی این آزادی را برای شما فراهم می کند که دقیقاً آنچه را در طراحی موکتاداری خود می خواهید مشخص کنید. از رنگ های پر جنب و جوش ، تا الگوهای سفارشی سفارشی ، تا بافت الیاف مجلل و رنگ های خنثی کلاسیک - انتخاب با شماست.

ببینید که چگونه این فضای اداری از تطبیق پذیری طراحی موکتاستفاده کرده است.

موکت های اداری پایدار
با انتخاب یک تولید کننده بهترین موکت تافتینگ خود را وقف ایجاد موکت های اداری پایدار کرده است و تأثیر منفی بر محیط نمی گذارد ، پروژه دفتر خود را به یک محیط زیست تبدیل کنید. برخی از انواع موکتهای اداری حاوی مواد خطرناکی هستند که نه تنها به اکوسیستم آسیب می رسانند ، بلکه می توانند سلامتی کارگران را نیز تهدید کنند. ضروری است که بررسی کنیم تولید کنندگان از چه موادی استفاده می کنند. به عنوان مثال ، بسیاری از تولیدکنندگان از قیر و پی وی سی در پشت موکتاستفاده می کنند که این برای محیط زیست مضر است.

پایداری و تأثیرات زیست محیطی نیز ممکن است برای مشتری شما که فقط می خواهد از موکت های اداری پایدار استفاده کند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این صورت ، یک ارائه دهنده موکترا انتخاب کنید که سیستم های بازیافت و فرآیندهای پایدار مانند Cradle to Cradle را اجرا کرده باشد. برخی از تولیدکنندگان موکتمانند ege حتی تا جایی پیش می روند که از توری های ماهیگیری بازیافتی در نخ های موکت خود استفاده می کنند تا دوستدار محیط زیست باشند.

اگر شما آرزو دارید که به روشی آگاهانه از نظر محیط زیست کار کنید ، اما از آنچه برای تحقق آن لازم نیست مطمئن هستید ، به 11 موردی که هنگام صحبت با موکتو پایداری باید جستجو کنید ، نگاهی بیندازید.

کاشی موکتپایدار برای دفاتر و دانشگاه ها
دوام موکت های اداری
معمولاً در مورد کفپوش موکتبعنوان یک گزینه با دوام کمتر در نظر گرفته می شود ، اما از طریق خانه داری و نگهداری منظم ، موکت های اداری برای چندین دهه کار می کنند. در اروپا ، فرشها باید از نظر دوام و حفظ ظاهر طولانی مدت از طریق استاندارد EN 1307 ، استاندارد اروپایی کفپوش نساجی (که در این راهنما به طور کامل توضیح خواهیم داد) رتبه بندی شوند. اطمینان حاصل کنید که تولید کننده موکتشما از تجهیزات آزمایش مناسب استفاده می کند و محصول خود را در بالاترین استاندارد کیفیت نگه می دارد.

راهنمای معمار برای انتخاب موکت مناسب را بارگیری کنید

بدون شوک استاتیک
الکتریسیته ساکن پدیده ای است که می تواند در محیط های داخلی خطر ایجاد کند. با تصمیم گیری در مورد فرشی با الیاف دائما ضد الکتریسیته ساکن و رسانا ، مشکل شوک شما در محیط دفتر شما حل می شود. در بیشتر فضاهای اداری ، این فقط مسئله راحتی است. اما در موارد خاص ، تجهیزات ظریف الکترونیکی یا مواد قابل اشتعال ممکن است به یک محیط کاملاً بدون ایستا نیاز داشته باشند. اگر شک دارید ، با مشتری خود مشورت کنید و به تأمین کننده موکتخود گزارش دهید تا مطمئن شوید فرشی که انتخاب کرده اید مطابق با خواسته های ضد استاتیک است.

راحتی حرارتی و بهره وری انرژی
موکتهای اداری می توانند به طور قابل توجهی راحتی حرارتی محیط های داخلی را بهبود بخشند. الیافی که موکترا تشکیل می دهند به عنوان عایق طبیعی عمل می کنند ، به این معنی که کف زمین گرمتر شده و به همان سرعت که کف گزینه های سخت کف است گرما را از پا نمی گیرد.

موکتهای اداری می توانند قبض های انرژی را کاهش دهند ، زیرا قادر است دمای اتاق را 2-3 درجه سانتیگراد کاهش دهد بدون اینکه اتاق سردتر شود. موکتها با به دام انداختن گرما همان اثر را در محیط های سردتر ارائه می دهند و آن را به یک عامل تعادل در طول سال تبدیل می کنند.

یک محیط امن تر با موکتبرای دفاتر کار
موکتهای اداری محیطی ایمن با کاهش خطر سقوط ، لغزش و مسافرت فراهم می کنند. موکتها به عنوان اصطکاک چسب عمل می کنند ، به راحتی کف پا را می گیرند و ثبات را افزایش می دهند ، برخلاف انواع کف صاف. اگر یک سقوط باید اتفاق بیفتد

به هر حال ، موکتها سطح نرم تری را برای فرود آمدن ایجاد می کنند تا عواقب سقوط را بسیار جدی تر کند. از نظر ارتوپدی ، موکتهای تجاری الیاف نرم و فنری را ارائه می دهند که پس از یک روز کاری طولانی ، پا و مفاصل به راحتی انجام می شوند.

با موکتهای اداری سطح صدای کمتری دارد
سطوح سخت صدا را منعکس می کنند و باعث می شوند که چیدمان های دفتری آزاد پر سر و صدا و آزار دهنده شوند. مزایای صوتی ارائه شده توسط موکتهای اداری در یک فضای کاری ضروری است ، زیرا موکتقادر است از طریق جذب صدا سر و صدا را کاهش دهد - ایجاد یک فضای کاری با حواس پرتی کمتر کارکنان خود را مهار می کند.

در نظر گرفتن آکوستیک یک اتاق هنگام ایجاد یک طراحی داخلی برای یک چیدمان دفتر باز بسیار مهم است. در این بخش بعدی ، ما مزایای صوتی موکت های اداری را کشف خواهیم کرد.

مزایای صوتی موکت های اداری
موکتها واقعاً پایه کل فضا هستند. این به عنوان اولین بلوک ساختمان یک اتاق عمل می کند. این فقط یک وسیله نقلیه رنگی نیست ، بلکه یک وسیله نقلیه مرگ آور صدا است ، همچنین یک وسیله نقلیه راحتی است. این به هیچ وجه به هیچ وجه از مبلمان دیگر نمی تواند فضا را نرم کند.

تام دیکسون

برای درک کامل اهمیت کنترل صوتی ، لحظه ای وقت بگذارید تا با کارمندانی که واقعاً در فضای پروژه شما کار می کنند همدلی کنید. خود را تصور کنید که می خواهید طرحی را برای مشتری مهم نهایی کنید - شما مهلت دارید و به تمرکز کامل نیاز دارید. در انتهای اتاق ، گروهی از همکاران درگیر مکالمه می شوند. شما از اینکه آنها می توانند بسیار دور باشند شوکه شده اید ، اما به نظر می رسد که در طول بازو هستند. در سمت راست شما ، یک همکار به یک تماس تلفنی پاسخ می دهد ، در سمت چپ ، خرد کردن دانه های قهوه را در آشپزخانه و صدای بی شماری از قدم های ورود به دفتر را در طول روز می شنوید. همه این آشفتگی ها می توانند به سرعت یک فضای کاری سازنده را به یک کابوس پر سر و صدا تبدیل کنند.

مطالعه ای که توسط انستیتوی ملی بهداشت حرفه ای دانمارک انجام شده است نشان می دهد که بیش از نیمی از کارکنان شاغل در محیط های دفاتر فضای باز تحت تأثیر صدا قرار دارند.

موکتاداری با کیفیت به عنوان یک معمار یا یک طراح ، ابزار شماره یک شما برای بهبود کیفیت صدای فضای اداری است. این موکتبه خودی خود به همان اندازه مواد صوتی صدا را جذب می کند و می تواند با افزودن پشتی بالش ، نویز را بیشتر کاهش ، جذب و بی صدا کند.

چگونه می توان با موکتهای اداری به بهترین نتایج صوتی دست یافت
شما باید هر منطقه از دفتر را در نظر بگیرید تا تعیین کنید که در انتخاب نهایی شما برای از بین بردن لکه موکت ، چه ویژگی های حذف نویز لازم است. آیا این منطقه یک استراحتگاه ساکت خواهد بود یا یک راهرو با صدای بلند و شلوغ؟ آیا صندلی ها عقب و جلو کشیده می شوند؟ آیا این فضایی برای تماس تلفنی خواهد بود؟ پس از تجزیه و تحلیل فضای خود و تعیین میزان صدای لازم در هر منطقه ، باید نوع موکتاداری را که باید برای بهبود موفقیت آمیز صداهای اتاق نصب شود ، انتخاب کنید.

برای کسب بهترین نتیجه در کیفیت صوتی ، مشورت با ارائه دهنده موکتضروری است ، اما به طور کلی توجه داشته باشید که:

پشتی فرشی که برای موکتاداری خود انتخاب می کنید بیشترین تأثیر را در جذب صدای موکتشما دارد.
توده بیشتری از الیاف نیز با استثنایی الیاف پشم در جذب صدا کارایی بیشتری خواهند داشت.
برخی از تولیدکنندگان حتی پشتوانه موکتبهینه شده صوتی را ارائه می دهند.
طبق موسسه انواع موکت پرز بلند، هرچه یک پشتی موکتنفوذپذیر باشد ، انرژی صوتی بیشتری می تواند به داخل بالشتک نفوذ کند و در نتیجه ضریب کاهش صدا بالاتر است.
برای درک عمیق تری از عواملی که موکتتجاری را به انتخاب برتر نسبت به کفپوش سطح سخت تبدیل می کند ، به راهنمای بهبود صداهای اتاق مراجعه کنید.

طراحی موکتاداری - گزینه های شما چیست؟
بنابراین ، شما تصمیم به نصب موکتتجاری در پروژه دفتر بعدی خود گرفته اید؟ وقت آن است که به گزینه های برتر طراحی موکتاداری که در دسترس شما قرار دارد بروید.

تصمیمات مهم در مورد مناسب ترین نوع موکتبرای پروژه شما ، بیشتر بر شرایطی مانند زمان تحویل ، هزینه ، کیفیت ، دوام و در نهایت گزینه های طراحی تأثیر می گذارد.

آیا باید در دفتر کار خود کاشی های پهن و یا موکترا انتخاب کنید؟

مطمئناً ، یک تامین کننده خوب موکت در این راه با مشاوره تخصصی به شما کمک خواهد کرد ، اما هرچه بیشتر خودتان را بشناسید ، بهتر می توانید آن مشاوره را درک و قدردانی کرده و تصمیمات آگاهانه بگیرید.

بدون نگرانی بیشتر ، بیایید انواع و ساختارهای موکترا تعریف کنیم:

انواع موکت های اداری
موکتBroadloom (یا دیوار به دیوار): به صورت رول های بلند و پهن ساخته می شود و مستقیماً نصب می شود تا روی کف زیرین بچسبد و یا با استفاده از گیره های کوچک روی کف کف زیرین قرار می گیرد. موکتهای Broadloom برای دفاتر گزینه های نامحدودی برای طراحی و بوم یکپارچه برای طراحی های سفارشی ارائه می دهند. با وجود نام ، موکتدیوار به دیوار لازم نیست که یک اتاق را پوشش دهد. موکترا می توان به راحتی در مناطق خاص نصب کرد یا با نوع دیگر موکتیا کفپوش یکپارچه کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر راهنمای جامع ما را در مورد موکتدیوار به دیوار مطالعه کنید.

منبع : egecarpets

 :: موضوعات مرتبط: خرید موکت , ,
:: برچسب‌ها: موکت , خرید موکت , بهترین موکت , موکت برای پذیرایی , انواع موکت ,
:: بازدید از این مطلب : 174
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 8 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

اگر هرگز وارد اتاق تاتامی یا خانه سنتی ژاپنی شده باشید ، متوجه یک ورقه ظریف چمن بافته می شوید که اتاق نشیمن ، آشپزخانه و در نهایت اتاق خواب را در بر گرفته است. سبک بودن قدم شما توسط تاتامی نرم و علفی بافته شده تأمین می شود و حتی از رایحه ای خاکی تنفس می کند که حواس شما را به وجد می آورد.

در زیر یک راهنمای کوتاه در مورد کاربردهای تاتامی ، نحوه انتخاب تشک تاتامی و لیستی از بهترین تشک های تاتامی برای خرید اینترنتی و بدون بانک زدن ارائه می دهیم.
موارد استفاده برای تشک تاتامی
موارد استفاده از تشک تاتامی

کفپوش حصیر تاتامی طراحی زیبا و زیبایی را برای تزئین خانه شما به نمایش می گذارد. مواد تاتامی ظاهری کاملاً طبیعی و تازه در فضای زندگی شما ایجاد می کنند و حتی مناسب تشک یا فوتون هستند. تشک های تاتامی طبیعتاً انعطاف پذیر هستند ، یعنی شما می توانید از آنها به عنوان کف اصلی خانه خود (اتاق تاتامی) یا حتی به عنوان یک تشک تشک استفاده کنید.

کاربردهای جایگزین برای قیمت کفپوش طرح پارکت اتاق یوگا ، تشک خواب ، تشک آشپزخانه ، آتلیه هنرهای رزمی و حتی یک فضای بازی راحت برای کودکان.

تاریخچه کوتاه روی تشک تاتامی
کف پوش حصیر تاتامی ژاپنی

تاریخچه حصیرهای تاتامی را در نظر بگیرید - که به طور سنتی بافته شده اند و از قرن ها قبل در خانه های ژاپن به عنوان یک ماده اصلی شناخته شده اند. از آن زمان دکوراسیون مدرن خانه این طرح کفپوش را بصورت اصولی و اصولی دوباره وارد می کند. آنها به دلیل طبیعت سازگار با محیط زیست و مواد قابل تجزیه زیست شناخته شده اند ، آنها جایگزینی مناسب برای انواع کف سنتی هستند.

قرن ها پیش ، حصیرهای تاتامی به عنوان یک لوکس خانگی به عنوان کف پوش در خانه در نظر گرفته می شدند. از تاتامی به صراحت برای اشراف و اشراف بلندپایه صندلی استفاده می شد.

حصیر تاتامی نوعی ماده کفپوش است که در اتاق های سنتی به سبک ژاپنی و به طور معمول اتاق های تاتامی استفاده می شود. حصیرهای تاتامی پس از ورود به خانه های مردم عادی ، در هر اتاق به سبک ژاپنی به یک کالای خانگی رایج تبدیل شدند و نمادی برای خانه بودند.

تشک های تاتامی چگونه ایجاد می شوند
تشک تاتامی درست کنید
ساخت حصیر تاتامی با استفاده از روش های سنتی
روش ساخت حصیر تاتامی شامل استفاده از کاه برنج برای تشکیل هسته ، چمن عجله بافته شده به عنوان پوشش اطراف هسته و گاهی تخته های تراشه چوب یا کف پلی استایرن به عنوان پایه است. تشک های تاتامی در اندازه های استاندارد با طول همیشه دو برابر عرض ساخته می شوند.

موارد استفاده معمول از تشک تاتامی
از حصیرهای تاتامی بیشتر به عنوان نوعی کفپوش در خانه ها و مسافرخانه ها استفاده می شود - سنتی که از دوره ادو (1603–1868) در ژاپن وجود داشته است.

Ryokans ، مسافرخانه سنتی ژاپنی که به مسافرانی که در جاده ها و بزرگراه ها سفر می کنند ، خدمات ارائه می دهد ، دارای اتاق هایی با حصیر تاتامی است که به یک ورودی کوچک منتهی می شود که در آن مهمانان می توانند کفش های خود را قبل از پا گذاشتن به کف تاتامی در آورند.

اتاقهای میهمانان در یک ریوکان با روشهای سنتی ژاپنی طراحی شده اند: کف تاتامی ، درهای کشویی ، ایوان یا بالکن ، و فوتونی که به عنوان ملافه پهن شده است. الگوی تاتامی ، با احترام به دلیل نحوه ساخت حصیر ، دارای یک طرح بافته شده مشخص است. در حالی که بافت یک تشک تاتامی روی سطح کمی سخت احساس می شود اما یک بار روی آن فشار داده می شود ، بالشت تشک نرم و لطیف است.

خوابیدن روی تاتامی
کفپوش حصیر تاتامی ژاپنی

از تشک تاتامی معمولاً برای خوابیدن روی زمین استفاده می شود. خوابیدن روی حصیرهای تاتامی یک روش معمول در خانه های سنتی ژاپن است و بسیاری از مردم به راحتی کف کف تاتامی را می خوابند زیرا راحتی و بالشتک کافی را فراهم می کنند. فواید خوابیدن روی زمین حیرت انگیز است ، زیرا روشی سالم برای استراحت به پشت و روشی طبیعی برای خواب آرام است.

فضای غذاخوری و اتاق خواب با کفپوش تاتامی پوشانده شده است تا راحتی غذاخوری ، نوشیدن چای و خواب را فراهم کند. از آنجا که حصیرهای تاتامی به طور طبیعی از مواد ارگانیک ساخته می شوند و با احتیاط ساخته می شوند ، نوع مناسب کفپوش هستند که راحتی مطلوب برای خواب و فعالیت های روزمره را فراهم می کنند.

یک تخت تاتامی درست کنید
اتاق خواب مدرن ژاپنی

تخت های سبک ژاپنی به دلیل سبک حداقل ، روکش های نازک و اندازه سبک ، در حال تبدیل شدن به گزینه ای محبوب برای تخت های سبک غربی هستند.

تخت تاتامی ژاپنی که به عنوان تخت کف فوتون نیز شناخته می شود ، سطح سفت و سخت تری را ایجاد می کند اما با چند پتو می توان آن را لایه لایه کرد. یک مزیت اساسی خوابیدن روی تشک تاتامی با شیکی بوتون این است که سطح محکمی برای پشت شما فراهم می کند. خوابیدن روی یک سطح سفت عنوان شده است که یک درمان بالقوه برای کاهش کمر درد و تنظیم مجدد وضعیت طبیعی بدن شما است.

چیدمان محبوب تختخواب ژاپنی به این صورت است: حصیرهای تاتامی در پایین ، یک پد کف نازک به عنوان یک لایه اضافی و یک فوتون ژاپنی (شیکیبوتون) قرار دارند. یک بالش محکم مانند بالش تاتامی را می توانید با این ست جفت کنید تا تنظیم کامل تختخواب ژاپنی کامل شود.

تخت های تاتامی ، که به عنوان تختخواب سکوهای ژاپنی نیز شناخته می شوند ، ترکیبی از یک قاب تختخواب چوبی کم ارتفاع است که به صورت لایه لایه با حصیرهای تاتامی ساخته شده و روی آنها یک تشک فوتون ژاپنی قرار دارد.

خانه و آشپزخانه
حصیر تاتامی ژاپنی به عنوان حصیر ناهار خوری

از کیفیت خاصی در بافت ارگانیک و ظاهر طبیعی کف تاتامی برخوردار است.

تشک هایی که آنها را به مکانی مناسب برای هر خانه تبدیل می کند.

در خانه های مدرن ، کفپوش حصیر تاتامی و کفپوش طرح تاتامی روند رایج در خانه هایی است که طراحی خانه مینیمال را ترجیح می دهند یا مفهوم طراحی داخلی ژاپنی را در پیش می گیرند.

حصیر کف تاتامی ممکن است از خانه شما برای اهداف مختلفی غیر از پوشش کف یا حصیر خواب تاتامی استفاده شود. از حصیرهای تاتامی می توان به عنوان حصیر کف اتاق ناهارخوری ، کفپوش آشپزخانه و حمام و یا به عنوان دکوراسیون اصلی در اتاق نشیمن استفاده کرد.

چگونه یک تشک تاتامی انتخاب کنیم
وقتی به دنبال خرید تشک تاتامی به صورت آنلاین هستید ، به دنبال حصیرهای تاتامی معتبر و سنتی باشید که در اندازه های مختلف ارائه می شوند و تحت دستورالعمل های ایمن پردازش و ساخته می شوند.

بسیاری از خرده فروشان حصیرهای تاتامی با اندازه بزرگ را که برای پوشش کف استفاده می شود با قیمت مناسب ارائه می دهند. اگر به دنبال یک حصیر تاتامی با اندازه کوچکتر برای خانه خود هستید ، حصیرهای تاتامی ارزان را می توان یافت. بسیاری از خانه های مدرن از حصیرهای تاتامی ارزان قیمت استفاده می کنند که زیبایی سنتی حصیرهای تاتامی سنتی را به عنوان حصیر کف ، تشک خواب و تخت حصیر تاتامی فراهم می کنند.

در زیر بررسی حصیرهای تاتامی مدرن ارائه شده است که حصیرهای تاتامی را در اندازه هایی مانند تاشو (برای مراقبه ، یوگا ، تشک رومیزی) و اندازه های بزرگتر که برای پوشاندن یک اتاق خواب با کف حصیر تاتامی ارائه می شود ، ارائه می دهد.

بهترین تشک های تاتامی را از کجا بخریم آنلاین
تزئین خانه با حصیر تاتامی یک روش طبیعی برای معرفی ظاهری تازه به خانه شماست. تاتامی اغلب در اتاق نشیمن ، آشپزخانه و اتاق خواب استفاده می شود. در اینجا لیستی از حصیرهای تاتامی وجود دارد که دارای ارزیابی بالایی از نظر مشتری در بستر آنلاین مربوط به آن هستند.

تشک تاتامی سنتی ژاپنی IKEHIKO
تشک تاتامی ایکهیکو

شرح
IKEHIKO به عنوان شرکتی از ژاپن که از سال 1886 به عنوان یک فروشگاه کوچک شروع به کار کرد ، اکنون یک شرکت رشد یافته و تمام عیار است که حصیرهای تاتامی زیبا و سنتی را توزیع می کند. در اندازه 39 83 83 0.5 0.5 اینچ تهیه شده و از 100٪ علف عجله ای که از ژاپن رشد کرده ساخته شده است.

تشک های تاتامی ژاپنی IKEHIKO با حفظ احساس سنتی و مجلل یک تشک تاتامی اصیل ، راحتی و بی زحمت تاتامی را ارائه می دهند.

 از 100٪ Rush Grass استفاده می کند. (رشد یافته در ژاپن)
 اندازه: 39 83 83 0.5 0.5 اینچ. می تواند به صورت سه تا شود. (اندازه تاشو: 39 27 27.5 1.5 1.5 اینچ)
تشک سنتی ایگوسا تاتامی FULI JAPAN
حصیر تاتامی فولی
شرح
این تشک تاتامی Fuli Japan دارای یک تشک 100٪ ماده چمن عجله است که می تواند به صورت سه تا شود. اندازه تشک تاتامی 39 ″ x 83 اینچ است و حداکثر راحتی را فراهم می کند. در دو رنگ مختلف برای انتخاب وجود دارد.

این تشک تاتامی Fuli Japan دارای یک تشک 100٪ ماده چمن عجله است که می تواند به صورت سه تا شود. اندازه حصیر تاتامی 39 ″ x 83 است و حداکثر راحتی را فراهم می کند. ایده آل برای تخمگذار در تابستان به عنوان بهترین تشک یا فرش خنک کننده در یک روز گرم تابستان.

 عالی برای خوابیدن و خوابیدن
 به نظر می رسد به عنوان یک حصیر کف
اینجا پیداش کن

تشک تاتامی سنتی ژاپنی EMOOR
تشک تاتامی Emoor

شرح
این تشک تاتامی Emoor 100٪ چمن عجله ساخته شده و به عنوان یک حصیر کف یا یک تخت فوتون عالی است. با دوام و زیبا طراحی و ساخته شده است تا به عنوان یک فرش شرقی در کف و به عنوان یک تشک زیرین برای فوتون های سنتی ژاپن مورد استفاده قرار گیرد.

حصیر تاتامی سنتی EMOOR یک پلت فرم تاتامی علفی 100٪ عجیب و غریب ارائه می دهد که سنتی و منحصر به فرد است. یک حصیر کلاسیک برای اضافه کردن در هر اتاق خواب ، فضای غذاخوری و اتاق نشیمن.

 ایده آل برای قرار دادن زیر futon شما
 ساختاری خوش ساخت و محکم بافته شده
اینجا پیداش کن

انواع مختلف تشک ژاپنی
تشک تاتامی سنتی
حصیرهای تاتامی سنتی از چمن های راش ژاپنی و پر از کاه برنج ساخته می شوند. آنها فرآیند عقیم سازی را طی می کنند که برای صادرات به ایالات متحده آمریکا مورد نیاز است و این باعث می شود که استفاده از آنها ایمن باشد.

تخت حصیر تاتامی

آنها کفپوشهای کاملاً سبک ژاپنی هستند زیرا بستر محکم و راحتی برای راه رفتن و بستر نرم و دلپذیری برای خوابیدن فراهم می کنند. تشک تاتامی یک پایه طبیعی برای یک فوتون یا تشک ژاپنی است. الگوی طبیعی و رایحه چمن مانند تشک ها برای کف راهروها ، ورودی ها و به عنوان درهای درب عالی است.

ایده آل به عنوان یک مانع رطوبت ، تشک های کف مناسب برای مکان های غذاخوری ، اتاق های چای ، دوجو هنرهای رزمی ، فضاهای اداری و استودیوهای یوگا. با القای کیفیت الهام گرفته از ذن ، یک استودیوی یوگا یا یک مکان آرام را به خوبی تکمیل می کند.
در خانه های مدرن - آنها زیبا به نظر می رسند و از نظر ذاتی از نظر ذاتی دارای کیفیت مناسبی هستند و در اتاق خواب مانند کفپوش یا فرش ، فضای آشپزخانه و حمام و اتاق نشیمن عالی هستند.

منبع : https://thebedlyft.com/buy-best-tatami-mat/:: موضوعات مرتبط: خرید کفپوش , ,
:: برچسب‌ها: کفپوش , خرید کفپوش , قیمت کفپوش , انواع کفپوش , کفپوش طرح پارکت ,
:: بازدید از این مطلب : 192
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 5 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

در اینجا 5 دلیل عالی برای نصب یک چمن مصنوعی در یک مهد کودک ، یک مهد کودک ، یک مینی کودک ، یک مرکز مهد کودک یا یک مرکز والدین و کودک آورده شده است:

ماموریت شما این است که فضایی را برای استراحت و فعالیت های حرکتی طراحی کنید که کودکان نوپای (از چند ماه تا 3 سال یا بیشتر) را در مهد کودک خود جای دهد و سوال در مورد انتخاب یک پوشش است که در عین حال ایمن باشد. ، بهداشتی ، عملی ، بودجه ای را منفجر نمی کند و به نگرانی های قانونی زیبایی پاسخ می دهد ...
این که آیا این یک مدرسه ، حیاط ، حیاط یا حتی فضایی است که در داخل محوطه واقع شده است ، چمن مصنوعی با چالش روبرو می شود و باعث می شود هر یک از بی میلی شما یکی یکی از بین برود.

چمن مصنوعی ، آیا برای مناطق بازی ایمن است؟
آیا واقعاً کوچولوها می توانند بدون هیچ خطری روی این چمن مصنوعی برای اتاق کودک بازی کنند؟ آره !

بدون خطر آسیب: بدون سوراخ ، برجستگی یا برجستگی های صاف که می تواند کودکان را خراشیده یا آنها را لگدمال کند. محل بازی مهد کودک شما با یک تشک قابل انعطاف پوشانده می شود که باعث تنظیم برجستگی ها و جذب شوک ها می شود. همچنین دارای پود بسیار محکم و مقاومت در برابر پارگی خارق العاده ای است.

بدون خطر آلرژی ، سایش یا واکنش به محصولات بهداشتی گیاهی: چمن مصنوعی یک سطح سالم و ضد آلرژی است که از مواد کنترل شده با استانداردهای دقیق تشکیل شده است. بعلاوه ، او برای زیبا و سبز ماندن به کود و آفت کش احتیاج ندارد. كودكان در معرض باقیمانده مواد شیمیایی نیستند.

بدون خطر آلودگی ، دیگر گودال ، و بدون شل شدن: چمن مصنوعی یک پوشش نفوذ پذیر است که به سرعت خشک می شود. دیگر هیچ انتظار بی پایان برای خاموش شدن بعد از باران ... جلسات خسته کننده دیگر برای پوشیدن لباس های خشک برای کودکانی که به خانه خیس یا گل آلود به خانه می آیند ... و دیگر کارهای خانه برای تمیز کردن خاکی که همه پای کوچک به آنجا آورده است خانه. داخل ...

یک چمن مصنوعی یک راه حل مناسب برای یک منطقه بازی است. این یک فرش تمیز و دنج است ، به طور مداوم در دسترس و استقبال از سقوط بالشتک ها ، تشویق اولین قدم ها و دعوت به کارهای قدیمی. حتی نوزادان می توانند از یک چمن مصنوعی مخمل خواب دار در یک فضای کاملاً امن که فقط برای آنها ایجاد شده لذت ببرند.

آیا این پوششی است که به نگرانی مداوم برای بهداشت در مهد کودک پاسخ می دهد؟
آیا تمیز کردن خاک از چمن مصنوعی آسان خواهد بود؟
آره ! وقتی در یک مهد کودک کار می کنید ، بلافاصله به حوادث کوچکی از دوره مشترک فکر می کنید: پوسته پوسته شدن ، مدفوع ضعیف کنترل شده ، نارسایی مجدد ، استفراغ ... مشکلی نیست! روی چمن مصنوعی ، یک جت دنبال می شود ، احتمالاً با یک اسپری موضعی ضد عفونی کننده مناسب و حادثه خیلی سریع بسته می شود!

آیا چمن مصنوعی نیاز به نگهداری زیادی دارد؟
نه چمن مصنوعی تقریباً به تعمیر و نگهداری احتیاج ندارد. برای مرتب سازی و تمیز کردن الیاف بسته بندی شده فقط نیاز به تمیزکاری کارچر دارد که فضای بازی تمام انعطاف پذیری ، راحتی و زیبایی خود را حفظ کند.

چگونه و با چه نرخ می توانید یک چمن تقلبی را ضد عفونی و ضد عفونی کنید؟
شما می توانید به راحتی ، به طور منظم و در هر زمان چمن مصنوعی خود را با پاشیدن مواد ضد عفونی کننده مناسب در سطح آن ضد عفونی کنید که هیچ خطری برای بزرگسالان ، کودکان یا حتی نوزادان ندارد.

چمن مصنوعی برای یک مهد کودک ، انتخاب راحتی؟
چمن مصنوعی فضایی را افزایش می دهد که کودکان می توانند در تمام طول سال از آن لذت ببرند
به محض راه اندازی ، چمن مصنوعی آماده است تا بازی های کودکان نوپا را در هر زمان از روز ، در طول سال ، مطابق با مقررات مربوط به مناطق بازی ، در کل سطح خود جای دهد. این یک پوشش متخلخل است که به شما باران می ریزد و به سرعت خشک می شود ، که از شرایط آب و هوایی نمی ترسد ، در برابر ترافیک شدید پا مقاومت می کند ... با چمن مصنوعی ، فضایی را ایجاد می کنید که به طور مداوم در دسترس و قابل دسترسی است.

نگهداری روزانه از پوشش چمن مصنوعی آسان است
یک چمن مصنوعی فقط به یک مداخله در سال (کارچینگ و مسواک زدن) نیاز دارد تا مانند روز اول همیشه عالی ، همیشه سبز به نظر برسد.
نگهداری از آن صرفاً برای پاک کردن آلودگی های گاه به گاه هنگام رفتن است (نگاه کنید به "تمیز کردن یک چمن مصنوعی") و هر از گاهی برگهای مرده را برداشت کنید.

خانه بازی کودکان در چمن مصنوعی زمین بازی در یک مهد کودک با چمن مصنوعی بازی های کودکان در چمن مصنوعی و زمین بازی مصنوعی قرار داده شده است

آیا این یک راه حل زیباشناختی و راحت است؟
یک دکوراسیون جدید دلپذیر برای چشم و لمس
چمن مصنوعی امروز هیچ ارتباطی با فرش سبز دلخراش ندارد.

از زمان های قدیم لمس انعطاف پذیر و کیفیت ارائه بصری آن همه پیشرفت هایی است که به آن اجازه داده است در همه زمینه های فضای سبز مورد تحسین قرار گیرد. با بازی با مواد و بافت ، فضاهای زیبا ، شاد و بازیگوش جدیدی ایجاد می کند.

یک تزئین سبز در تمام طول سال ، برای مدت زمان طولانی ، هر میزان قرار گرفتن در معرض و محیط
چمن مصنوعی برای باغچه انواع خاک و همه مکان ها مناسب است. سبک تر از دال یا کاشی ، انعطاف پذیر ، قابل برش ، نفوذپذیر ، مقاوم ... می داند که چگونه با همه اشکال ، با تمام خطوط سازگار است. تراس ، بالکن ، باغ ، پاسیو ، حیاط ، حیاط ، ایوان ، می توان آن را در هر جایی نصب کرد ... همه کاره بودن فوق العاده آن امکان بهینه سازی هر فضایی را با ایجاد مکان های هماهنگ برای استراحت و بازی امکان پذیر می کند.

آیا این یک انتخاب مناسب اقتصادی است؟
چمن مصنوعی چه مدت دوام دارد؟
حداقل 20 سال! نه آب و هوا ، نه اشعه ماورا بنفش ، و نه زیر پا گذاشتن شدید ، باعث خراب شدن آن نمی شوند. پوشش چمن مصنوعی ، اگر به درستی انتخاب شود ، به درستی چیده شود و از کیفیت خوبی برخوردار باشد ، فوق العاده قوی و بادوام است. تا بیست سال آینده همه خصوصیات خود را حفظ خواهد کرد.

پس اندازهایی که منجر به بازگشت سریع سرمایه می شود
نصب چمن مصنوعی در یک مهد کودک یک سرمایه گذاری طولانی مدت است ، یک گزینه مناسب برای سنگفرش ، قیر یا چمن طبیعی.

طول عمر که تعجب شما را متوقف نخواهد کرد
بدون مراقبت ، توجه خاصی
بدون آبیاری
عدم وجود تعمیر و نگهداری مجازی
محصولات خاص یا ابزار خاصی وجود ندارد
این یک انتخاب عاقلانه ، پایدار و مرتبط است که در نهایت ، به 20 سال استفاده روزانه همیشه بهینه کاهش می یابد ، بسیار مقرون به صرفه است! اگر می خواهید بیشتر بدانید ، مقاله کامل ما را در مورد قیمت واقعی چمن مصنوعی بررسی کنید!

نتیجه گیری ، آیا باید یک چمن تقلبی در یک مهد کودک نصب شود؟
ویژگی های چمن مصنوعی امروزه به طراحان ، دکوراتورها و معماران اجازه می دهد تا خلاقیت خود را برای تصور و ایجاد فضاهایی پایدار ، جذاب ، تحریک کننده ، استفاده آسان ، بهداشتی و دلپذیر آزاد کنند ... همه این مزایا در ایجاد یک پوشش ایده آل ، کاملاً متناسب با نیازهای جوامعی است که از آسیب پذیرترین جمعیت استقبال می کنند: کودکان نوپا از 0 تا 3 سال.

منبع : https://www.azurio-gazon.fr/creche-aire-de-jeux/:: موضوعات مرتبط: خرید چمن مصنوعی , ,
:: برچسب‌ها: چمن مصنوعی , بهترین چمن مصنوعی , خرید چمن مصنوعی , چمن مصنوعی مناسب کودک ,
:: بازدید از این مطلب : 159
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 3 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

کفپوش برای اتاق کودکان - این طبقه ویژه است. در این منطقه ، کودکان زمان زیادی را سپری می کنند. بسیار مهم است که این قسمت از اتاق تا حد ممکن ایمن باشد. در این مقاله ما تمام شرایط لازم برای گفتار را مشخص می کنیم و همزمان به گزینه های بهینه که برای طرح مهد کودک مناسب هستند می رویم.

الزامات پوشش
سلامتی ، ایمنی قیمت کفپوش رولی اتاق کودک - بالاتر از همه. در اتاق بازی آنها بیشترین وقت را می گذرانند. توجه جداگانه توصیه می شود به اختصاص زمین.
علمچیتь ربنکا یاد می گیرد با زنانه
Научите детей учиться! بازی رایگان و رایگان برای والدین از Advance.
ADVANCE-CLUB.RU
16 + РЕКЛАМА

Шпаргалка значений Арканов Таро
Карты прояснят ключевые сферы жизни: деньги، отношения، здоровье. بارگیری کنید!
LP.RUSTARO.RU
18+

Выгодная доставка цветов در مسکو
Доставим цветы по Москве быстро и недорого. Удобная оплата. Отличный выбор!
PROSTOROZA.RU
والدین باید یک م presسسه پیش دبستانی را انتخاب کنند و نیازهای اساسی چنین جزئیاتی را بدانند:

مواد باید گرما را حفظ کنند. دانش آموزان زمان زیادی را برای بازی صرف خواهند کرد. مهم است که آنها راحتی را احساس کنند.
اهمیت زیادی دارد این یک طراحی سطح خارجی دارد. این نه تنها باید عملکرد عملی داشته باشد ، بلکه مانند کودکان نیز باید انجام شود.
مکان های بازی در فضای باز باید عملی باشد. فقط از مواد کیفی استفاده می شود. حتی پس از تمیز کردن زیاد ، باید منظره جذابی داشته باشد ، زیرا کودکان می خواهند زمان بیشتری را در این اتاق بگذرانند.
از آنجایی که کودکان پیش دبستانی زمان زیادی را برای بازی صرف می کنند ، بنابراین شما باید ماده ای را انتخاب کنید که برای مدت طولانی دوام داشته باشد ، آسیب های مختلف مکانیکی را منتقل کنید.
کف باید نه تنها برای کودکان ، بلکه کارکنان مهد کودک نیز باشد که نظافت را انجام می دهند. بسیار مهم است که سطح از تمیز کردن خشک و مرطوب خارج شود.

چیزهایی که درباره سوپراستار پاپ دعا لیپا نمی دانستید
زغال اخته

شخصیت افسانه ای زن Cosplay
زغال اخته
انواع پوشش غیر قابل جابجایی در کف

آپارتمان با بستن در 76 سالگی
هتل ها و استراحتگاه های غیرпревзойденное خدمات. Взнос 70٪ при сдаче. Частный пляж.
آدرس- RESIDENCES- JUMEIRAH.AE

Помогите спасти жизнь Мелании
داژ مِلِنьکاя کمک میتونه بتونه بولьشیم عجдоد باشه! Мелания очень нуждается в ней!
GIVE.RACHASHEILEV-FUND.ORG
Социальная реклама
امروزه مطالب زیادی وجود دارد که می تواند در موسسات کودکان مورد استفاده قرار گیرد.

طبق SANPIN 2.4.1.3049-13 ، شما می توانید از منابعی استفاده کنید که گرما را حفظ می کنند. آنها می توانند تحت تمیز کردن ، مواد شوینده پردازش شوند.

ما انواع اصلی کفپوش مناسب برای مهد کودک را برای گزینه غیرقابل جابجایی اتاقهای بازی لیست کرده و مزایای آنها را مشخص می کنیم:

در واقع از فرش استفاده کنید هر متر از اتاق امن خواهد بود. پایه منسوجات در هنگام بازیهای متحرک باعث نرم شدن سقوط می شود. تشک عملی است ، اجازه نمی دهد گرد و غبار در داخل پراکنده شود. به راحتی با استفاده از جاروبرقی معمولی مونتاژ می شود.

یک راه حل عالی کف چوب پنبه خواهد بود. مزیت اصلی مربوط به مزایای سلامتی کودکان است. پس از نصب آن ، تأثیر مثبتی بر روی سیستم اسکلتی عضلانی Toddler خواهد داشت. در حین حرکت ، اثر "تخلیه" برای مفاصل ایجاد می شود.
توصیه شده توسط
بزرگ
بزرگ

RAID: LEGENDS سایه
بازی بسیار واقع گرایانه برای مردان!
بیشتر بدانید

استفاده از کاشی های نرم "مد" شده است. این کفپوش برای اتاق بازی کودکان در یک پیش دبستانی - یک لذت گران قیمت است ، اما مواد ارزش آن را دارند. یک منبع خاص استفاده می شود - کاشی اوا. این ایمن ، سازگار با محیط زیست است ، بو ندارد ، به طور ایده آل آن را برای کفپوش سرو کنید. منحصر به فرد بودن این گزینه - مانند یک پازل به نظر می رسد. همچنین جمع آوری شده - با کمک قلاب. سطح آن روشن ، رنگارنگ است ، که بسیار مورد توجه کودکان قرار می گیرد.

Помогите спасти жизнь Мелании
داژ مِلِنьکاя کمک میتونه بتونه بولьشیم عجдоد باشه! Мелания очень нуждается в ней!
GIVE.RACHASHEILEV-FUND.ORG
Социальная реклама

بازی به صورت رایگان آنلاین
بیش از 4000 بازی موجود در Yandex.Games. بدون نصب یا بارگیری!
YANDEX.COM
18+

Шпаргалка значений Арканов Таро
Карты прояснят ключевые сферы жизни: деньги، отношения، здоровье. بارگیری کنید!
LP.RUSTARO.RU
18+

تشک های متحرک برای باغ ها
در طول گیم پلی ، مربیان اغلب از تشک استفاده می کنند. آنها فوق العاده کاربردی ، زیباشناختی هستند. مزایای آنها - شما می توانید هر زمان روی زمین بنشینید و نگران سلامتی خود نباشید ، بچه ها.

این مواد اغلب مورد استفاده قرار می گیرند:

تشک ماساژ - در هر پیش دبستانی قابل استفاده است. با کمک آنها ، می توانید بدن را مدیریت کنید ، کمبود احساس لمسی را پر کنید ، هماهنگی حرکات دانشجویی را ایجاد کنید. علاوه بر مزیت ، وجود چنین حصیری باعث جذابیت و جذابیت بیشتر بازی می شود.


از تشک های ارتوپدی به طور فعال در باغ های جبرانی استفاده می شود. اینها شبیه سازهایی هستند که به شما امکان می دهند با یک کوله پشتی ، مشکلات دیگر کنار بیایید. چنین سطوحی با اثر درمانی دارای ساختار تسکین دهنده هستند. وظیفه آنها ماساژ دادن عمیق پاها است.
در هنگام تعمیر خانه یا آپارتمان ، مناسب ترین کفپوش برای منزل چیست هر خانواده ای که در آن در حال حاضر کودک وجود دارد یا تنها برنامه ریزی برای جبران مجدد برنامه ریزی شده است ، مطمئناً ویژگی های تعمیر در اتاق محل زندگی کودکان را نشان می دهد. و این تعجب آور نیست ، زیرا ، بر خلاف سایر مکان ها ، این اتاق است که به مکانی برای کودک تبدیل خواهد شد ، جایی که او در مورد جهان یاد خواهد گرفت ، هر پدر و مادری می خواهد کودک را با راحتی و گرما احاطه کند ، ایمنی و راحتی عاطفی را تضمین کند .

Шпаргалка значений Арканов Таро
Карты прояснят ключевые сферы жизни: деньги، отношения، здоровье. بارگیری کنید!
LP.RUSTARO.RU
18+
مدت زمان طولانی برای سازماندهی تعمیر مهد کودک ، این اغلب طراحی می شود که اتاق می تواند با خاک و سن کودک یا چند کودک مطابقت داشته باشد ، شرایط هماهنگی برای رشد و سلامت روانشناختی ایجاد کند.

RAID: LEGENDS سایه
بازی واقع گرایانه برای مردان!
بیشتر بدانید

اما انتخاب مواد تکمیل شده در چنین مکان هایی از اهمیت کمتری برخوردار نیست. به هر حال ، کودکان فقط در این اتاق زندگی نمی کنند و به میزان رشد لمسی خود ، ترجیح می دهند با همه چیز در اطراف آنها تعامل داشته باشند ، بنابراین آنها دوست دارند همه چیز را لمس کنند ، به افراد ضربه بزنند ، آنها را گاز بگیرند یا لیس بزنند ، بخزند و بپرند. روی همه سطوح و از آنجا که برای اتمام مواد چیدمان اتاق کودکان یک بررسی واقعی از انعطاف پذیری و ایمنی است.

در مقاله ما ، سعی خواهیم کرد در مورد آنچه می توان در اتاق کودکان استفاده کرد تا انجام تعمیر را برای شما آسان کند صحبت کنیم.

الزامات اساسی برای مواد
قبل از انتخاب ، و حتی خرید بیشتر مواد برای اتاق کودکان ، لازم است وظایفی که چنین پوشش هایی انجام می شود و نیازهای ویژه برای آنها تعیین شود. از جمله ویژگی ها و وظایف اصلی:
چیزهایی که درباره سوپراستار پاپ دعا لیپا نمی دانستید
زغال اخته

9 شخصیت افسانه ای زن Cosplay
زغال اخته
بوم شناسی
نیروی مکانیکی
از رطوبت نمی ترسد
مقاومت در برابر سایش
ایمنی کودک
تمیز کردن آسان
دوام
توانایی تعمیر و تعویض

علمچیتь ربنکا یاد می گیرد با زنانه
Научите детей учиться! بازی رایگان و رایگان برای والدین از Advance.
ADVANCE-CLUB.RU
16 + РЕКЛАМА

رپیتور بعد از اسپانوسومو از 5.5 €
قالب آنلاین: ودوبنو و فضا. کودک بزرگ و سرگرم کننده. !
TUTORONLINE.RU

سرور VPS ارزان!
از 2.2 دلار در ماه! مکان های زیادی ترافیک بی اندازه پشتیبانی 24/7 سریع KVM و SSD سریع!
PROFITSERVER.NET
با توجه به سازگاری با محیط زیست ، ترکیب مواد باید برای ساکن "کنجکاو" کاملاً بی خطر باشد ، او نباید هیچ ماده ای را به ویژه سمی تشخیص دهد. بنابراین ، برای اتمام اتاق خواب برای یک کودک ، بهتر است مواد طبیعی را انتخاب کنید.

یک کودک در بازی ممکن است تلاش کند که به سطح مواد آسیب برساند (برجستگی ها ، گزش ها ، خراش ها). بنابراین ، باید اطمینان حاصل شود که محصولات انتخاب شده در برابر این اثرات مقاوم هستند. علاوه بر این ، مواد نباید از رطوبت بترسند ، البته لازم نیست مانند محصول حمام یا آشپزخانه ، اما نباید به کوچکترین شکل تغییر شکل داده شود. وارد آب شوید.

به خصوص در انتخاب پوشش کف ، هنگامی که کودکان دوست دارند به طور فعال روی زمین حرکت کنند ، مهم است ، زیرا بیشترین فضای بازی و حرکات است.

البته ایمنی مهم است. به عنوان مثال ، افتادن به زمین در اتاق کودکان نباید برابر افتادن آسفالت باشد ، به طوری که چنین موادی نسبتاً نرم ، لغزنده و بدون برآمدگی و مفاصل خطرناک نیستند.

پوشش کف باید آماده شود تا کودک بتواند به راحتی آنها را مخلوط کند. بنابراین ،

مراقبت از اینگونه مواد باید تا حد ممکن ساده باشد تا هرگونه آلودگی بدون مشکل و بدون عواقب ظاهری مواد از بین برود.

دوام سرویس مهم است ، زیرا تعمیر در اتاق کودکان ، هم برای ساکنین آن و هم برای والدینش ناراحت کننده است ، بنابراین ارزش انتخاب سطح را دارد به گونه ای که حداقل برای دوره ای که شما خدمت می کنید دوباره منتظر هستم

Шпаргалка значений Арканов Таро
Карты прояснят ключевые сферы жизни: деньги، отношения، здоровье. بارگیری کنید!
LP.RUSTARO.RU
18+
طول عمر مواد را فقط می توان در مناطق آسیب دیده جایگزین کرد ، یعنی اگر یک عنصر طراحی آسیب دیده باشد ، نیازی به تعویض پایان نیست ، به عنوان مثال ، کل از زمین ، و انجام محلی محلی کافی است . یک قطعه کوچک از مواد را تعمیر و جایگزین کنید.

در این لیست از الزامات تکمیل مواد برای اتاق کودکان خسته نشده است ، زیرا شما می توانید از ویژگی های بیشتر نحوه کار این اتاق مطلع شوید ، اما ما معیارهای اصلی را نشان داده ایم.

کفپوش
در انتخاب پوشش های کف ، ترجیح دادن مواد طبیعی است ، زیرا کودکان دوست دارند زمان زیادی را برای بازی در زمین صرف کنند. محصولات ایمن مواد آلی قادر به گرم و کاملا بی ضرر بودن است.

- انتخاب کلاسیک برای اتاق کودکان ، زیرا این مواد کاملاً از چوب جامد تشکیل شده است ، بنابراین سازگار با محیط زیست و ایمن است. علاوه بر این ، ماتریس یکی از با دوام ترین ها محسوب می شود ، زیرا حتی با آسیب کم نیز می تواند چندین بار تکرار شود و برای دوازده سال متوقف نمی شود. مراقبت از چنین کف حداقل ساعتهای مرطوب است. علاوه بر میز عظیم ، می توانید فرش نیز قرار دهید. در چنین موادی به عنوان یک درخت کامل ، میکروارگانیسم های مضر و کپک درمان نمی شوند. اما هنوز ، این پوشش دارای هزینه کاهش وزن سنگینی است ، زیرا شافت جامد یکی از گران ترین سطوح است و علاوه بر این ، می توان یک ماتریس را فقط روی یک سطح صاف ایده آل که دقیقاً برای قرار دادن چنین تخته ای آماده شده است ، قرار داد.

مقدار پایین تر است ، اما این ماده ویژگی های بهتر را ذخیره می کند گزینه قبلی. از این گذشته ، این همچنین یک سطح طبیعی کاملاً طبیعی است که سالهای زیادی در خدمت شما و فرزندتان خواهد بود. در عین حال ، ممکن است در ایمنی و سازگاری با محیط زیست چنین روکش خارجی شک نکنید. ظاهر اما به راحتی حتی در "طراحی افسانه" کودکان نیز جای می گیرد.

رپیتور بعد از اسپانوسومو از 5.5 €
قالب آنلاین: ودوبنو و فضا. کودک بزرگ و سرگرم کننده. !
TUTORONLINE.RU
РЕКЛАМА

سرور VPS ارزان!
از 2.2 دلار در ماه! مکان های زیادی ترافیک بی اندازه پشتیبانی 24/7 سریع KVM و SSD سریع!
PROFITSERVER.NET
Хостелы در میرامار ، سان هوان
برونیروйته هوستلی در میرامار ، سان هویان. Выгодные цены без комиссий.
ПОДРОБНЕЕ
BOOKING.COM
- گزینه ارزان و گزینه دیگری برای دو گزینه فوق. این پوشش که البته با مقاومت و دوام درمان می شود ، از پارکت و تخته سیاه پایین تر است ، اما هنوز هم برای اتاق کودکان بسیار کاربردی و ایمن است. ورقه ورقه به خوبی با سیستم "طبقه های گرم" ترکیب شده است ، بنابراین با انتخاب این گزینه می توانید حتی در زمستان های سخت نیز گرما را برای کودک فراهم کنید.

- یک گزینه خوب این برای اتاق کودکان است ، زیرا شاخه دارای ویژگی های ارتوپدی منحصر به فرد است ، بنابراین اولین قدم های کودک و راه رفتن با پای برهنه برای این طبقه بسیار مفید خواهد بود. دوشاخه کاملاً نرم است ، بنابراین خیلی راحت روی آن بیفتید یا بنشینید. چنین پوششی عایق حرارتی خوبی در نظر گرفته می شود ، بنابراین کف ، حتی بدون گرمایش ویژه ، همیشه در حالت دما راحت خواهد ماند. علاوه بر این ، بسیار کاربردی و قابل اعتماد است. نظافت نیز کار سختی نیست. اشکال آزاد سازی شفاف خاک متفاوت است: می تواند هسته مشبک کامل باشد و می تواند به صورت رول یا صفحات خرده اکسترود شود. راحتی صفحات و تخته های لوله این است که می توان مکان ها را تعویض یا تغییر داد ، که به افزایش عمر سطح کمک می کند.

اما برای کف اتاق کودکان ، نه تنها می توان از مواد طبیعی استفاده کرد ، زیرا راحتی عملی و عملی وجود دارد ، و مهمتر از همه - یک ایمن ، یک جایگزین. ما در مورد کفپوش وینیل ، گونه های خانگی صحبت می کنیم آنچه برای اتاق کودکان مناسب است. آوریل

منبع: assz

 :: موضوعات مرتبط: خرید کفپوش , ,
:: برچسب‌ها: کفپوش , خرید کفپوش , انواع کفپوش مهد کودک , بهترین کفپوش اتاق خواب , قیمت کفپوش ,
:: بازدید از این مطلب : 183
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 2 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : حمید بهبودی

چگونه موکت یا موکت را انتخاب می کنید؟
چه سراغ ساده یا چاپی بروید ، چه با توده کم و چه با توده زیاد ، اساسی یا رنگارنگ: هنگام انتخاب موکت یا موکت (موکت سفارشی) ، نکات مختلفی وجود دارد که می توانید آنها را در نظر بگیرید. موکت به معنای واقعی و به صورت تصویری گرما را در فضای داخلی شما فراهم می کند. یک موکت عملی است ، فضای اضافی را ایجاد می کند و برای ساختن کل از قطعات جداگانه در یک فضای زندگی مناسب است. انتخاب موکت یا موکت کاملا یک چالش است.

در زیر ما به سوالات متداول در مورد موکت های پرز بلند پاسخ می دهیم. در انتخاب موکت یا موکت نکات مفیدی خواهید یافت ، ما نحوه نگهداری موکت و قالیچه را به شما توضیح خواهیم داد و در مورد مواد و سبک های مختلف بیشتر می آموزید.

موکت برای هر فضای زندگی
موکت در هر فضای زندگی ، از اتاق خواب تا اتاق نشیمن زیباست. موکت کاملاً بازگشت کرده و دلیل خوبی دارد. شخصیت گرم ، نرم و چالش برانگیز موکت احساسی لوکس و دنج را به شما القا می کند. بسته به مواد و رنگ ، موکت شما می تواند نقش مکمل براق یا نقش اصلی را در فضای زندگی داشته باشد. انتخاب های شما تا حد زیادی به سبک زندگی و سلیقه شما بستگی دارد ، اما همچنین باید امکانات ، اندازه و شکل فضای زندگی خود را نیز در نظر بگیرید.
چگونه موکت انتخاب می کنید؟
اگر می خواهید موکت سفارشی را برای اتاق نشیمن ، اتاق خواب یا اتاق کودک خود انتخاب کنید ، باید نکاتی را در نظر بگیرید. نکات اصلی عبارتند از: سبک ، مواد و اندازه. اما عملکرد موکت نیز در هنگام انتخاب یک فکر خوب تعیین کننده است. آیا می خواهید از سرماخوردگی جلوگیری کنید ، آیا سطح نرمی را می خواهید که کودکان بتوانند روی آن بازی کنند یا می خواهید بیانیه دهید؟ دلایل زیادی وجود دارد که موکت به فضای داخلی شما اضافه می کند.

همچنین اطمینان حاصل کنید که خرید موکت اتاق خواب خیلی بزرگ نیست ، اما مطمئناً خیلی هم کوچک نیست. شما به سرعت اندازه یک موکت را اشتباه می فهمید ، بنابراین توصیه می کنیم که همیشه موکت را در خانه اندازه بگیرید. برای تعیین اندازه دلخواه موکت می توانید از روزنامه ها استفاده کنید. همیشه در زندگی واقعی به یک موکت نگاه کنید ، از یک عکس در اینترنت ، رنگ آن بسیار متفاوت به نظر می رسد. آیا تشخیص موکت با اندازه مناسب دشوار است؟ تعدادی اندازه استاندارد وجود دارد: 170 240 240 سانتی متر ، 200 × 300 سانتی متر و 250 × 350 سانتی متر.


موکت های جدید در رنگ های مرسوم ، مد روز
با همکاری یک آرایشگر ، شش کیفیت جدید در رنگ های مرسوم ، که در آن ارتفاع شمع بین 4.0 تا 11.0 میلی متر است و ارتفاع کل از 6.0 تا 14.0 میلی متر متغیر است ، ایجاد شده است. علاوه بر رنگ های ملایم و خنثی مانند صورتی قدیمی ، تاپ ، بژ و سفید کرم ، پالت رنگ از سایه های قابل توجهی شامل فیروزه ای ، نارنجی پاستلی و آبی روشن تشکیل شده است.

با جدیدترین روند زندگی ، کیفیت های جدید شامل یک کیفیت پلی استر لوکس ، یک بوک زیبا و یک نوع بافته شده است. به عنوان یک مزیت اضافی ، همه کیفیت ها برای پله ها مناسب هستند. به عنوان مثال ، می توانید با گذاشتن موکت در طبقات بالا و پایین ، در خانه یکپارچگی ایجاد کنید.
بهترین مواد موکت
موکت های نخی ، موکتی و پشمی همه از مواد طبیعی ساخته شده اند. علاوه بر این ، شما موکت های مصنوعی ، از جمله سایر موارد ، از پلی آمید دارید. موکتهای پشمی و مصنوعی محبوب ترین ها هستند. یک عیب موکت پشمی این است که می تواند شروع به کرک زدن کند ، به خصوص در ابتدا. آیا به پشم حساسیت دارید یا فقط آن را دوست ندارید؟ شما همیشه یک گزینه عالی در مجموعه موکت و گلیم Ambiant خواهید یافت.

آیا می دانید وقتی می خواهید آب و هوای داخلی سالم تری ایجاد کنید موکت به طرز شگفت آوری کار می کند؟ با جاروبرقی به موقع و خوب ، آب و هوای داخلی سالم تری نسبت به ورقه ورقه ایجاد می شود. به نظر می رسد موکت راه حل مناسبی در برابر گرد و غبار خانه است ، زیرا گرد و غبار بهتر از هوا فیلتر می شود و در موکت گیر می کند. آیا میخواهید بیشتر بدانید؟ از یک دکوراتور منزل در منطقه خود مشاوره حرفه ای بگیرید.

مزایای موکت SDN
مجموعه موکت Ambiant ما شامل موکتهای مختلف SDN است. موکت Solution Dyed Nylon (SDN) به جای اینکه فقط در قسمت بیرونی نخ باشد ، با نخ مخصوص رنگ تولید می شود که از طریق آن رنگ می شود. در نتیجه ، موکت های SDN نه تنها بسیار رنگ پذیر هستند ، بلکه در برابر UV و کلر نیز مقاوم هستند. از آنجا که رنگ پر جنب و جوش در الیاف موکت وجود دارد ، موکت SDN همچنین با مقاومت در برابر لکه های بالا مشخص می شود. بنابراین این موکت به راحتی تمیز می شود و بسیار مناسب برای نگهداری است. یک انتخاب عملی برای هر مکان در خانه.

چگونه موکت را نگهداری کنم؟
نگهداری مناسب عمر طولانی تری را برای موکت شما تضمین می کند. همیشه موکت خود را با یک نازل صاف وکیوم کنید و حداقل هفته ای یک بار این کار را انجام دهید. موکت تازه نصب شده در ابتدا الیاف سست خود را از دست می دهد و بنابراین کمی کرکی به نظر می رسد. هرچه این شمع بیشتر باشد ، احتمال شل شدن الیاف و پرز بیشتر است. آیا شما سست بوده اید 

کرک روی موکت شما؟ هرگز آن را از موکت بیرون نکشید ، ممکن است به موکت آسیب برسانید.

لکه ای روی موکت دارید؟ سپس بلافاصله لکه را با استفاده از یک پارچه تمیز از بیرون به مرکز پاک کنید ، در صورت لزوم از آب گرم استفاده کنید. هرگز مالش ندهید! مالش فقط باعث بزرگتر شدن لکه می شود. سپس پارچه ای خاموش (چای) را روی لکه قرار دهید ، تا پارچه بتواند لکه را بیشتر جذب کند. با پاک کننده موکت Co-pro آخرین ذرات آلودگی را از بین ببرید.
موکتی برای هر سبک زندگی
امروزه برای هر سبک زندگی موکت مطابق وجود دارد. آیا به دنبال موکتی هستید که توجه زیادی را به خود جلب نکند ، اما گرما را به فضای داخلی شما اضافه کند؟ پس یک موکت اساسی به سادگی بهترین انتخاب برای شماست. یک موکت آرام در یک رنگ خنثی با هر سبک زندگی متناسب است. اگر دوست دارید از آخرین روند زندگی الهام بگیرید ، نگاهی به vtwonen ما توسط موکت های Ambiant بیندازید.

آیا می خواهید سبک خود را با جدیدترین روند زندگی تطبیق دهید و آیا می خواهید بدانید کدام طبقه مناسب فضای داخلی شما است؟ برای الهام گرفتن بیشتر ما را در فیس بوک و اینستاگرام دنبال کنید.

منبع : https://ambiant.nl/inspiratie/blog/Trends/hoe-kies-je-een-tapijt/

 :: موضوعات مرتبط: خرید موکت , ,
:: برچسب‌ها: موکت , خرید موکت , بهترین موکت , انواع موکت پرز بلند , قیمت موکت ,
:: بازدید از این مطلب : 179
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 1 تير 1400 | نظرات ()